PGL Copenhagen 2024'e yatırım yaptınız mı?

adosa

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, copenhagen 2024 diğer majorlere göre epey hareketli geçti. İndirimin başladığı gün izleyici biletleri kalktığı için şu anda izleyici biletleri 60$ a kadar çıktı. Kapsül sayısı da epey az gözüküyor. 25 contenders 25 challengers kapsülü aldım ve ayrıca Çin yeni yılı nedeniyle Eternal fire stickerlarının sayısının ilerleyen süreçte pazarda çok az kalacağını düşündüğümden yatırımın çoğunluğunu bunun üzerine yaptım. Siz nelere yatırım yaptınız? Yatırım yapmayı düşünüyor musunuz?

Çıkartmaların zamanının geçtiğini düşünüyorum, o eski heyecan yok. Biletler satılıyor mu ki o kadar? Tek yaptığım yatırım skin almaktı herhalde.

Çıkartmaların zamanının geçtiğini düşünüyorum, o eski heyecan yok. Biletler satılıyor mu ki o kadar? Tek yaptığım yatırım skin almaktı herhalde.
Normalde indirim sonuna kadar markette olan izleyici bileti bu majorde indirim geldiği gün kalktığı için fiyatları uçtu ve normalde olmayan derecede bir arz oluştu.

Gelecek operasyonla oyundaki eski hype'ın toparlanacağını düşünüyorum.

O iş geçti artık. Stickerların csgo daki gibi yapıştırma oranları yok. En önemlisi 4 tane arka arkaya sen borderless sticker koysarsan onun bir anlamı kalmaz. Kimse de gelip ileride falan skyrocket olur demesin, paris in stoklarının erimesine senin benim ömrüm yetmez. Eski stickerlara yatırım yapılabilir hala mesela katowice 2015 gibi, ama onlar da pahalı. YTD!

Stockholm'den beri tüm yatırımımı operasyon skinlerine yapıyorum. Çok daha avantajlı. Özellikle Sun in Leo çok kâr ettirdi.
Stockholm öncesinden sadece MLG Colombus Foil veya Holo olanlara bakın derim YTD.

Geri
Yukarı