PGL Major Antwerp 2022 Challengers Stage'de oynayacak takımlar belli oldu

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
resim_2022-04-24_180548162.png

Temsilcimiz Eternal Fire'ın da mücadele edeceği Challengers Stage 9 Mayıs tarihinde başlayacak. Bu aşama sonunda 8 takım Legends Stage'e katılmaya hak kazanacak. Pick-Em'leri yavaştan hazırlayalım hocam. 😃 @Vio
G2, ENCE, Vitality, Astralis, Eternal Fire, Imperial ve forZe'nin Legends aşamasına çıkacağını düşünüyorum. 0-3'ü bu aşamada muhtemelen IHC ya da Renegades yapacaktır. Bunları Pick-Em başladığında yeni bir konuda detaylıca konuşuruz.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1369457
Temsilcimiz Eternal Fire'ın da mücadele edeceği Challengers Stage 9 Mayıs tarihinde başlayacak. Bu aşama sonunda 8 takım Legends Stage'e katılmaya hak kazanacak. Pick-Em'leri yavaştan hazırlayalım hocam. 😃 @Vio
G2, ENCE, Vitality, Astralis, Eternal Fire, Imperial ve forZe'nin Legends aşamasına çıkacağını düşünüyorum. 0-3'ü bu aşamada muhtemelen IHC ya da Renegades yapacaktır. Bunları Pick-Em başladığında yeni bir konuda detaylıca konuşuruz.
Heyecanla Bekliyoruz...

Dosya Ekleri

• FRHez40XMAAkbbb.jpeg
    FRHez40XMAAkbbb.jpeg
    206,5 KB · Görüntüleme: 77
Nedense bu yıl NİP'ten veya Eternal Fire'dan bir şampiyonluk bekliyorum.
Bu Majör için özellikle Legends Stage'den sonra tahmin yapmak önceki Majör'e göre daha zor olacak bence. Ben bu sefer Heroic'in şampiyon olacağını düşünüyorum ama bir yandan da son bir kaç aydır sağlam oynayan bir FaZe var. Ek olarak Gambit kadrosu ile oynayacak olan Cloud9'da var, çekişmeli bir turnuva olacak zor bir seçim aşaması olacağını düşünüyorum.
Edit: An itibari ile ilk karşılaşmalar belirlendi, 9 Mayıs'ta ilk maçımızı Bad News Eagles ile yapacağız.
resim_2022-04-24_191019972.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1369457
Geldim hocam :)
@Hidro Dinamik buralarda mısınız??
Bu Majör için özellikle Legends Stage'den sonra tahmin yapmak önceki Majör'e göre daha zor olacak bence. Ben bu sefer Heroic'in şampiyon olacağını düşünüyorum ama bir yandan da son bir kaç aydır sağlam oynayan bir FaZe var. Ek olarak Gambit kadrosu ile oynayacak olan Cloud9'da var, çekişmeli bir turnuva olacak zor bir seçim aşaması olacağını düşünüyorum.
Edit: An itibari ile ilk karşılaşmalar belirlendi, 9 Mayıs'ta ilk maçımızı Bad News Eagles ile yapacağız.
Eki Görüntüle 1369525
Bunlar mı pickler olacak hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
geldim hocam :)
@Hidro Dinamik buralarda mısınız??

Bunlar mı pickler olacak hocam?
G2, ENCE, Vitality, Astralis, Eternal Fire, Imperial ve forZe'nin Legends aşamasına çıkacağını düşünüyorum. 0-3'ü bu aşamada muhtemelen IHC ya da Renegades yapacaktır.
Şu an kafamda böyle bir şey var. Bilet satışa çıktığında daha detaylı bakarız. 3-0'a büyük takım koyup riske atmayacağım yapamayacağından emin olduğum bir takım koyarım muhtemelen 3-0'a.

@Vio Burdayım hocam ama ben bu işlerde cahilim. Sizlerden kopya çekerek jeton yükseltiyorum. 😁
Bu takımların normal maçlarını nereden takip ediyoruz? Ona göre izleyip öğrenmeye başlayayım. 😁
Burada mücadele edecek olan takımların Majör öncesi Blast maçları var, Blast Premier Twitch kanalından takip edebilirsiniz Çarşamba günü 17:30'da ENCE - Copenhagen Flames maçı ile başlayacak o turnuva. Majör öncesi takımların son halini görmemiz açısından avantaj. Ama dediğim gibi sürprize açık bir turnuva, önceki turnuvada NaVi'nin şampiyon olacağı çok belliydi.

HLTV Dünya Sıralaması Güncellendi. Eternal Fire, 40. sıradan 27. sıraya yükseldi!

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2022-04-25_212037_www.hltv.org.png
    Opera Anlık Görüntü_2022-04-25_212037_www.hltv.org.png
    104,1 KB · Görüntüleme: 36
Navi - G2, Ence finali bekliyorum yine.

İlk 8 kesin şöyle olur;
Navi, Copenhangen, G2, Ence, Heroic, Vitality, Astralis ve Eternal.

Yeni konular

Geri
Yukarı