PGL stickerları satılmalı mı?

Matany

Hectopat
Mayıs ayında yeni major geleceği için pgl stickerlarının fiyatı düşer mi sizce? Elimde holo ve normaller ile 1100 küsur sticker bulunmakta. Sizce satılmalı mı?

Pek değerli olmayanları satmak konusu size kalmış fakat ben olsam NAVİ, G2, S1mple ve niko stickerlerini saklardım. Bu dört stickerin ileride değerlerinin artması olasılık değil de kesinlik gibi bir şey.

Pek değerli olmayanları satmak konusu size kalmış fakat ben olsam navi, g2, s1mple ve niko stickerlerini saklardım. Bu dört stickerin ileride değerlerinin artması olasılık değil de kesinlik gibi bir şey.

Hocam şöyle açıklıyım size şimdi toplam ben stickerlara kendi cebimden çıkan para 300 TL kapsüllerden çıktı çoğu zaten birkaç tane Gold çıkmıştı onları da sattım 300 TL'lik daha aldım ve şu an sadece hololar 1000 küsur TL ediyor onları satınca direkt 40 dolar geliyor siteye 10-15 dolarlık daha satıp bıçak çekebilirim. 1000 küsurlük bıçak çeksen Steam komisyonu çıkarsak 900 TL gelir ve bayağı bir stickerda kalır.

Hocam şöyle açıklıyım size şimdi toplam ben stickerlara kendi cebimden çıkan para 300 TL kapsüllerden çıktı çoğu zaten birkaç tane Gold çıkmıştı onları da sattım 300 TL'lik daha aldım ve şu an sadece hololar 1000 küsur TL ediyor onları satınca direkt 40 dolar geliyor siteye 10-15 dolarlık daha satıp bıçak çekebilirim. 1000 küsurlük bıçak çeksen Steam komisyonu çıkarsak 900 TL gelir ve bayağı bir stickerda kalır.
Dediğim gibi, satmak konusunu size kalmış. Eğer sabırsız biri değilseniz dediğim takım ve oyuncuların stickerlerini tutun(en azından bir kaç tane) derim.

Tabi sizi tatmin eden seçenek hangisiyse onu yapın.

Geri
Yukarı