Phanteks Eclipse P350X Kasaya Ön Panel Fan Önerisi

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar imzamdaki sisteme sahibim ve aşırı memnunum. Sadece şu anda kasa fanının ön panel kısmında 2 adet fan boşluğu var ve bunu doldurarak soğutmayı maksimuma çıkarıp işlemci soğutucusunun yükünü azaltmayı düşünüyorum. RGB o kadar elzem bir konu değil lakin önemli olan benim için sessiz çalışması ancak RGB olan bir fana hayır demem önerilerinizi bekliyorum. Gereksiz pahalı fanlar önermenize gerek yok. Teşekkürler

Anakart: MSI B450-A PRO DDR4 3466MHz (OC) AM4 ATX Anakart İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6 - 4.2 GHz AM4 İşlemci
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming X 8 GB 256 Bit Ekran Kartı RAM: Kingston HyperX Predator Siyah 16 GB (2x8) DDR4 3000MHz CL15 RAM SSD: Kingston A400 480GB 500/450 MB/s SSD PSU: FSP Hyper K 600W 80+ 600W Güç Kaynağı Kasa: Phanteks Eclipse P350X Siyah Bilgisayar Kasası Monitör: MSI MAG271C 27" 144 Hz 1 ms Curved Gaming Monitör--- QP SUPER

Arctic F12, şayet bütçe yüksekse Bionix F12 modelide alınabilir.
Kullanıyorum fazlasıyla memnunum. Hem ses seviyesi hem performans açısından.

Kendim kasa aldığım ön panele bu fandan 2 adet almayı düşünüyorum. Be quiet! markası zaten Dünya çapında kendini kanıtlamış bir marka. Fiyat olarak abartı fiyatı yok, ayrıca çok sessiz çalışan bir model bu.
Be Quiet! Pure Wings 2

Konunun takipçiyim bana da lazım olacak, zira stok fanlar bende 3 tane var biraz sesli çalışıyor. Mutlak süretle 30-40TL fazla ver sessiz çalışsınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…