Phanteks Eclipse P350X Kasaya Ön Panel Fan Önerisi

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar imzamdaki sisteme sahibim ve aşırı memnunum. Sadece şu anda kasa fanının ön panel kısmında 2 adet fan boşluğu var ve bunu doldurarak soğutmayı maksimuma çıkarıp işlemci soğutucusunun yükünü azaltmayı düşünüyorum. RGB o kadar elzem bir konu değil lakin önemli olan benim için sessiz çalışması ancak RGB olan bir fana hayır demem önerilerinizi bekliyorum. Gereksiz pahalı fanlar önermenize gerek yok. Teşekkürler ;)

Anakart: MSI B450-A PRO DDR4 3466MHz (OC) AM4 ATX Anakart İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6 - 4.2 GHz AM4 İşlemci
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming X 8 GB 256 Bit Ekran Kartı RAM: Kingston HyperX Predator Siyah 16 GB (2x8) DDR4 3000MHz CL15 RAM SSD: Kingston A400 480GB 500/450 MB/s SSD PSU: FSP Hyper K 600W 80+ 600W Güç Kaynağı Kasa: Phanteks Eclipse P350X Siyah Bilgisayar Kasası Monitör: MSI MAG271C 27" 144 Hz 1 ms Curved Gaming Monitör--- QP SUPER

Kendim kasa aldığım ön panele bu fandan 2 adet almayı düşünüyorum. Be quiet! markası zaten Dünya çapında kendini kanıtlamış bir marka. Fiyat olarak abartı fiyatı yok, ayrıca çok sessiz çalışan bir model bu.
Be Quiet! Pure Wings 2

Konunun takipçiyim bana da lazım olacak, zira stok fanlar bende 3 tane var biraz sesli çalışıyor. Mutlak süretle 30-40TL fazla ver sessiz çalışsınlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı