Phanteks Eclipse P360A boyutu nasıldır?

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kasa küçük müdür? İnternette çok da bir şey bulamadım. Kullananlar varsa tavsiye ediyor mu? Bir de sıvı soğutucu olarak aşağıya bırakacağım ürünü almak istiyorum sorun olur mu? Yani kasanın boyutu yeter mi? Hava akışı nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya çok ufak gibi geldi bana,ilkten çok beğenmiştim de biraz videolarına falan bakınca içi bayağı ufak,hiç ferah gelmedi bana. 360mm de desteklemiyor sanırım. Bana Qp'den 1000 lira bandında güzel beyaz bir kasa önerir misiniz?

Ya çok ufak gibi geldi bana,ilkten çok beğenmiştim de biraz videolarına falan bakınca içi bayağı ufak,hiç ferah gelmedi bana. 360mm de desteklemiyor sanırım. Bana Qp'den 1000 lira bandında güzel beyaz bir kasa önerir misiniz?
Hocam 40cm Ekran kartı destekliyor. Küçük değil ki? Önde 2x140 desteği olduğu için size küçük gelmiş olabilir.

QP zorunlu mu? Değilse 4000D Airflow, 500DX bakabilirsiniz.

Hocam 40cm Ekran kartı destekliyor. Küçük değil ki? Önde 2x140 desteği olduğu için size küçük gelmiş olabilir.

QP zorunlu mu? Değilse 4000D Airflow, 500DX bakabilirsiniz.
O yüzden de küçük geliş olabilir evet. Hazır sistem alacağım da,sizin önerdiğiniz kasayı mail atacağım QP'ye sisteme farklı bir seçenek sunabilir misiniz diye. Ama ben sanırım buldum,zaten çok beğenmiştim, bu kasaya ne diyorsunuz?

O yüzden de küçük geliş olabilir evet. Hazır sistem alacağım da, sizin önerdiğiniz kasayı mail atacağım Qp'ye sisteme farklı bir seçenek sunabilir misiniz diye. Ama ben sanırım buldum, zaten çok beğenmiştim, bu kasaya ne diyorsunuz?

@BerkayZ87 2021 modelinin geleceğini söylemişti. Onu bekleyebilirsiniz. Şu anki hali bayağı sesli. 2021 modelinde Sickeflow RGB fanlar gelecek.

Sesi dışında güzel kasa. Fazla sesli olması yüzünden tavsiye ettiğim bir model değil.

@BerkayZ872021 modelinin geleceğini söylemişti. Onu bekleyebilirsiniz. Şu anki hali bayağı sesli. 2021 modelinde Sickeflow RGB fanlar gelecek.

Sesi dışında güzel kasa. Fazla sesli olması yüzünden tavsiye ettiğim bir model değil.
Gerçekten istisnasız herkes de mi çok ses yapıyor? Eğer gerçekten böyleyse çok üzülürüm :(

TD500 Mesh'in beyaz modeli var.

2021 modelinde fanlar yeni olacak. Tabii fiyatı artabilir, dahili eklenecek yeni fanlar daha kaliteli çünkü.

Beyaz alternatif şu var.

Geri
Yukarı