Phanteks Glacier One 240MP 1279 TL!

Bu sitedeki test sonucu doğru mudur bilmiyorum ama PF360'ı geçtiğini söylüyor sessizlik konusunda.

Sıcaklık kıyaslaması yapılmamış.

Bu sitedeki test sonucu doğru mudur bilmiyorum ama PF360'ı geçtiğini söylüyor sessizlik konusunda.

Eki Görüntüle 921596
Bir derece için 100 lira vermeye değer mi acaba? Bir de Phanteks'in fanlarının RGB'si sadece kendi ekosisteminde ayarlanıyor diye biliyorum. Bu da büyük bir eksi.

Bir derece için 100 lira vermeye değer mi acaba? Bir de Phanteks'in fanlarının RGB'si sadece kendi ekosisteminde ayarlanıyor diye biliyorum. Bu da büyük bir eksi.
Onların D-RGB muhabbeti var kendi içerisinde doğru diyorsun. 🤣

6 Mart'ta paylaştığım konuda 1350 TL fiyata sahipti, şu an Akakçe'de en ucuz 1382 TL gözüküyor ancak Qp'nin kendi sitesinde 1279 TL'ye alınabiliyor.

Almak isteyenler buradan alabilirler.

Qp sitesinde ürün hakkında bilgi vermiş ama yine de bakmak isterseniz Phanteks'in sitesini de bırakıyorum.

@MisakiTaro geç kaldın @BerkayZ87 hocam senden önce yakaladı indirimi :D. Sağ olun hocam hatırlattığınız için.

Bir de Phanteks'in fanlarının RGB'si sadece kendi ekosisteminde ayarlanıyor diye biliyorum.
Hayır.
Evet, kendi DRGB girişi var ve ondan hepsini birbirine Daisy Chain ile bağlayabilirsin.
Ancak hepsi aynı zamanda 3 pin ARGB girişine de sahip ve Aura Sync, Mystic Light ve RGB Fusion gibi programların hepsiyle uyumlu.
Sadece Corsair ile değil, zaten Corsair da kendi iCUE saçmalığı haricinde hiçbir halta uymuyor ve yaramıyor.

Geri
Yukarı