Phanteks P300 ısınıyor

burakk7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce ikinci el PC aldım. Bugün oyun oynayayım dedim 40 dakika kadar ETS 2 oynadım sonra fark ettim ki ekran kartı ve işlemci 80 dereceleri görüyor. Normalde kasanın önünde fan yokmuş aldığım kişi kendisi 1 adet fan takmış sizce kasayı mı değiştireyim yoksa öne fan mı takayım?

Phanteks P300 Phanteks'in eski kasası ve önü mesh değil. Zaten 1 adet intake fan da yetersiz yani önde en az 2 önerilen olarak 3 olması gerek. Genel olarak serin bir kasa değil. P300A modeli onun hava akışı geliştirilmiş versiyonu. Zaten kasanız öne 2x120 ya da 2x140mm destekliyor. Öne 2. fan ve arkaya bir egzoz fan takarak sıcaklıklara bakıp karar verebilirsiniz.

Phanteks P300 Phanteks'in eski kasası ve önü mesh değil. Zaten 1 adet intake fan da yetersiz yani önde en az 2 önerilen olarak 3 olması gerek. Genel olarak serin bir kasa değil. P300a modeli onun hava akışı geliştirilmiş versiyonu.

Ön tarafa önerebileceğin bir fan var mı?

Bütçeye bağlı. Bütçeniz ne? Bir de öndeki fanın modeli ne biliyor musunuz? Ek olarak arkada egzoz fan var mı?

Fan fiyatlarını bilmiyorum ama NZXT'nin fanını görmüştüm 500 600 lira gibi bir şeydi sanırım o fiyatlar olabilir arkadaki fanın modelini bilmiyorum ama Phanteks'in fanıydı egzoz fan bulunuyor.

Fan fiyatlarını bilmiyorum ama NZXT'nin fanını görmüştüm 500 600 lira gibi bir şeydi sanırım o fiyatlar olabilir arkadaki fanın modelini bilmiyorum ama Phanteks'in fanıydı egzoz fan bulunuyor.

Öndeki fanın modelini bilmiyorum yanlış yazmışım.

Geri
Yukarı