Phanteks P350X Kasa Görüldü

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Fiyatının 70$ olması bekleniyor. Umarım öyle de olur.
The Eclipse P300 new color variants is expected to be priced at USD $59.99, while the P350X is expected to go for $69.99.

Şöyle 1000TL seviyelerinde de bu kadar iddialı modeller çıkartsalar da alsak hani. Enthoo Evolv ATX var bir tek gözüme çarpan fakat rakiplerinde çok daha iyi kasalar olunca bir esprisi kalmıyor.

Şöyle 1000TL seviyelerinde de bu kadar iddialı modeller çıkartsalar da alsak hani. Enthoo Evolv ATX var bir tek gözüme çarpan fakat rakiplerinde çok daha iyi kasalar olunca bir esprisi kalmıyor.

Fiyatı 1000 TL olsa yadırgamayacağımız Enthoo Luxe var. Evolv ATX baya indirime gitmiş o da değerlendirilebilir.

Fiyatı 1000 TL olsa yadırgamayacağımız Enthoo Luxe var. Evolv ATX baya indirime gitmiş o da değerlendirilebilir.
Üst sınır zaten 1000TL yoksa altına da kabulüz her türlü :D Enthoo Evolv ATX gözüme çarpmıştı fakat NZXT H700i'nin albenisi benim nazarımda daha yüksek. Özetle daha fazla seçenek oluştursa Phanteks fazla düşünmeden alırım.

Üst sınır zaten 1000TL yoksa altına da kabulüz her türlü :D Enthoo Evolv ATX gözüme çarpmıştı fakat NZXT H700i'nin albenisi benim nazarımda daha yüksek. Özetle daha fazla seçenek oluştursa Phanteks fazla düşünmeden alırım.

NZXT'de ne var diye bakayım dedim. Sessizce H500i tanıtmışlar. Dikey ekran kartı seçeneğiyle gelmesi oldukça iyiymiş.

Beyle NZXT ile PHANTEKS'i aynı sınıfa koymayalım lütfen. Sadece kasa ağırlığına bakarak bile phanteks'in işçiliğini anlayabilirsiniz.

Ürünleri oldukça kaliteli, sırf görünüşünden bile dayanıklılığı - malzeme kalitesi belli oluyor. Phanteks pişman etmez, fiyatı da harikulade olmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı