PHANTEKS PH-TC14PE 266TL

Memnundum. Yalnız 4 seneyi devirdik, artık güvenemiyorum. Ayrıca bazen pompa sesi çıkarıyor rahatsız ediyor. Performansı düştü bir de, bazı oyunlarda işlemci frekans düşürüyor.
Ürün elime ulaştı, gerçekten ağır biraz. Ama öyle bir sessiz ki anlatamam. Sabahtan beri onla uğraşıyorum. Ekran kartı falan zor sığdı. Dev bir soğutmaya sahip oldum çok absürt bir fiyata. Yakında bir inceleme açarım lite versiyonundan.

Kasanızın modeli nedir ve ısı değerlerini yazar mısınız?

20180601_1523111.jpg

Kasam biraz eski, Aerocool Xpredator Red Devil edition. Kurulumu yaparken çekmiştim. Isı değerleri gerçekten iyi. BIOS'tan fan ayarlarını yaptım. 60 dereceye nadir ulaşıyor. Oyunlarda 65 dereceyi gördüm en fazla. Ancak benim V-Sync kullandığımı göz önünde bulundurun, zira işlemciye fazla yük binmiyor bu şekilde. Ayrıca kasa da başka bir fan takılı değil. Kasayı değiştirmeyi düşündüğüm için uğraşmadım, yan kapak da açık hep.

Eki Görüntüle 304139
Kasam biraz eski, Aerocool Xpredator Red Devil edition. Kurulumu yaparken çekmiştim. Isı değerleri gerçekten iyi. BIOS'tan fan ayarlarını yaptım. 60 dereceye nadir ulaşıyor. Oyunlarda 65 dereceyi gördüm en fazla. Ancak benim V-Sync kullandığımı göz önünde bulundurun, zira işlemciye fazla yük binmiyor bu şekilde. Ayrıca kasa da başka bir fan takılı değil. Kasayı değiştirmeyi düşündüğüm için uğraşmadım, yan kapak da açık hep.

Ben de alacaktım da kasama uymuyor.

Gerçekten büyük devasa bir soğutucu. 171mm fan ile uzunluğu var. Ancak fanları aşağıya biraz itebilirsiniz. Zaten RAM ile arasında baya bir boşluk oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı