Elektronik Phanteks P360A 1340 TL

2 ay olmuş hocam konu açılalı indirimin bitmesi normal ki zaten hızlı bitmişti indirim o zaman.
Hiç fark etmemişim hocam pardon elimde vento kasası var içerisinde ryzen 5 5600 xfx 6700 var. Kasa küçük bir hava soğutma almak istiyorum o yüzden bu kasa mantıklı gelmişti.

Hiç fark etmemişim hocam pardon elimde Vento kasası var içerisinde Ryzen 5 5600 XFX 6700 var. Kasa küçük bir hava soğutma almak istiyorum o yüzden bu kasa mantıklı gelmişti.

Bu kasaya bakabilirsiniz hocam:

Kasayı aktif olarak kullanıyorum sorusu olana yardımcı olabilirim. Genel itibarıyla orta seviye sistemler için çok güzel kasa. Çok fazla kasa kullandım, (Zalman, NZXT, Cooler Master) en çok bu kasadan memnun kaldığımı söylemeliyim.
Hava akışı hakkında bilgi verebilir misiniz? Küçük ve önde 2 fan var denmiş. ID-coolind 214 xt işlemci soğutucu ve benzerleri ile kullanılabilir sanırım?

Hocam kendim hali hazırda 214-XT ile kullanıyorum kasayı. Kasanın hava akışı çok güzel. Kasa uzunlamasına küçük değil keza 40cm ekran kartı desteği var kasanın. Egzoz fan ekledim kendim + masraf olarak o var.

Hocam kendim hali hazırda 214-XT ile kullanıyorum kasayı. Kasanın hava akışı çok güzel. Kasa uzunlamasına küçük değil keza 40cm ekran kartı desteği var kasanın. Egzoz fan ekledim kendim + masraf olarak o var.
Egzos için Arctic F120 bionix var. Soğutucuyu 224 xts yapsam yine kurtarır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı