Elektronik Phanteks P360a Mesh Tempered Glass Black kasa 1580 TL

253662

Hectopat
Phanteks P360a mesh tempered glass Black.

Müthiş bir kasa. Marka da çok kaliteli.
Yarın son gün kaçırmayın. İhtiyacım yokken aldım kasa şu an evde müthiş.
Ön taraf mesh. Zaten önde ki 2 tane Fan'ın fiyatı 1000 TL. Tanesi 500 TL.
Bedava resmen yapıştırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasaya sahibim ve aktif olarak kullanıyorum kasayla ilgili sorusu olan varsa sorabilir. Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Dün yeni bir kasa topladım ve bu kasayı kullandım fakat ufak bir modifiye ile. Ön fanları 2X 140mm Phanteks M.25 fan ile değiştirdim ve önden çıkan bir Phanteks 120mm fanı egzon fan olarak taktım. Kasa tam anlamıyla canavara dönüştü. MSI RTX 4070 Ti Ventus X2 OC ekran kartı fanları sessize aldığımda FurMark'ta 74 derecelere çıkarken fanları tam hızda çalıştırdığımda 65 derecelere iniyor. :D yani neredeyse ekran kartının kendi fanlarından daha iyi soğutuyor diyebilirim. Fakat fanları soz hızda çalıştırınca inanılmaz sesli oluyor onu da eklemem gerek :)
20240106_095655.jpg

RGB PSU var ışığını görme şansım yok mu hiç?

Görebileceğinizi sanmıyorum. PSU'yu fanı alt tarafa dönük olacak şekilde montajlamak gerekli ve alt tarafta fanın denk geldiği kısmında çıkarılabilir toz filtresi var. PSU'nun ışığı belki alt taraftan biraz zemine yansıyabilir fakat öyle görsel bir şölen olmaz. İstediğinizi yapmak için kasayı kesmek falan gerekir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı