Elektronik Phanteks P360A DRGB 1345 TL

Tavsiye etmem hocam bu kasada 280mm radyatoru. @The Man From E.A.R.T.H. P360A kullaniyordu, Arctic Liquid Freezer II 280 takana kadar bel fitigi oldu. Bir de ustune fanlar radyatore tam yapisik olmadigi icin statik basinc kaybi da yasadi ve sogutma performansi kotuydu, boyle olunca GPU sicakliklari da artti. 240mm'ye gecti ve uste montajladi, su an memnun.

Tabii Arctic 280 38mm kalinliginda radyatore sahip standart radyator 27mm kalinliginda.

Tavsiye etmem hocam bu kasada 280mm radyatoru. @The Man From E.A.R.T.H. P360A kullaniyordu, Arctic Liquid Freezer II 280 takana kadar bel fitigi oldu. Bir de ustune fanlar radyatore tam yapisik olmadigi icin statik basinc kaybi da yasadi ve sogutma performansi kotuydu, boyle olunca GPU sicakliklari da artti. 240mm'ye gecti ve uste montajladi, su an memnun.

Tabii Arctic 280 38mm kalinliginda radyatore sahip standart radyator 27mm kalinliginda.
Kasayı tavsiye eder misiniz peki alınır mı? Veya varsa başka tavsiyeniz nedir?

Arkadaşlar ben kasayı aldım ama yan cam altı rgb ışıklandırma çalışmıyor. Var mı benim gibi bir sorun yaşayan?

Anakarta bağlantısı yapılmıyor sanırsam. Öyleyse kötüymüş.
Yapılıyor, Phanteks kutuya ARGB dönüştürücü koyuyor. DRGB ile ARGB aynı şey, sadece başlığı farklı.

DRGB dişi ve erkek bağlantısı;

1677965660411.png

ARGB dişi ve erkek bağlantısı;

1677965699425.png

Yeni konular

Geri
Yukarı