Çözüldü Phanteks P360a fan ayarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Spectre1

Hectopat
Merhaba, anakartım MSI B450M Gaming ve ARGB bulunmuyor. P360A'da kasa üzerinde fan hız ve LED tuşları mevcut. Ürün açıklamasında yazılımsız DRGB kontrolü olduğu yazıyor. Anladığım kadarıyla kontrolcünün güç için bir SATA bağlantısı var. Peki kontrol tuşlarını nereye bağlayacağım? Kafam karıştı gerçekten arkadaşlar ben bu kasayı alırsam sonuçta fan ışıklarını kontrol edebilecek miyim kasa üzerinde bulunan tuşlardan? Yoksa mutlaka anakartım da ARGB desteği olması mı gerekir?

sss.PNG

Çözüm
SATA kablosunu bağladığında direkt olarak bağlantı işin bitmiş oluyor. LED kontrol tuşu SATA kablosundan alıyor gücünü zaten. SATA kablosunu bağladığında LED kontrol tuşunu bağlamış oluyorsun yani.
SATA kablosunu bağladığında direkt olarak bağlantı işin bitmiş oluyor. LED kontrol tuşu SATA kablosundan alıyor gücünü zaten. SATA kablosunu bağladığında LED kontrol tuşunu bağlamış oluyorsun yani.

Çözüm
Peki teşekkürler sorun yaşamam diyorsunuz sanırım. 5 yıldır kasa değiştirmedim mevcut kasamda olan fanlarda ışıksız. Kafamı karıştıran normalde kasa üzerinde ki kulaklık, USB girişleri vs anakarta bağlıyorduk o şekilde düşündüm.
@BerkayZ87.

Yeni konular

Geri
Yukarı