Phanteks P600S 2535 TL

QP ucuz satıyor Phanteks ürünlerini.

2700 civarındaydı P600S ve sadece birkaç gün içinde 2960 TL'ye çıkışını izledim. Öyle çabuk çıktı ki hayret ettim. Ben şimdiki fiyata ucuz diyemem açıkçası. Belki değer derim ama ucuz demem.

Arkadaş yaşamıştır ama dikkat etmemiştir. Ya da fan ayarlarını hiç ellemediyse BIOS fanları otomatik düşük devirde çalıştırıyordur. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Fanlar bir yere değmiyor ama o çizgiler fan önüne geldiği için fanlar yüksek devirde dönerken hava akışını bozup uğultu sesine yol açıyor. 1200-1300 Devirlerde fanların devri alçalıp yükseliyormuş gibi olup uğultu sesi yapıyor.

Belki de arkadaşım pervanenin değdiğini düşünüyor olabilir bilemem kendim incelemedim.

Bu kasanın olayı gösteriş değil, sessizlik. Her ürün herkese hitap edecek diye bir şey yok.

Lafım yok. Ama…

Neden sessizlik bu kadar önemli ki? Traktör çalışmıyor ki sessizlik için bu kadar görüntüden ödün verelim. Zaten bir çoğumuz kulaklık kullanıyor.

Lafım yok. Ama…

Neden sessizlik bu kadar önemli ki? Traktör çalışmıyor ki sessizlik için bu kadar görüntüden ödün verelim. Zaten bir çoğumuz kulaklık kullanıyor.
Önem veren veriyor. Piyasada tonlarca ürün varken sadece 1 tane olan bu ürüne bu kadar takılmamak gerek. Beğenmedin mi? Sıradaki ürünlere geç. Beğendin mi? Al geç.

Önem veren veriyor. Piyasada tonlarca ürün varken sadece 1 tane olan bu ürüne bu kadar takılmamak gerek. Beğenmedin mi? Sıradaki ürünlere geç. Beğendin mi? Al geç.

Ya sen ne diyorsun? Anlamıyorum. Hakaret mi etmişim kasaya? Göze de hitap etmeli diye fikrimi sunuyorum. Şimdi lütfen bana bu şekilde cevap verme.

Ya sen ne diyorsun? Anlamıyorum. Hakaret mi etmişim kasaya? Göze de hitap etmeli diye fikrimi sunuyorum. Şimdi lütfen bana bu şekilde cevap verme.
Ben de hakaret ettin demiyorum. Piyasada tonlarca göz zevkine uyan kasa varken; ancak şu an ses yalıtımlı olarak piyasada bulunan 2 kasadan bir tanesine gelip de biraz da görünüş olsa keşke diyorsun. Ben de diyorum ki, her ürün herkese hitap edecek diye bir şey yoktur. Görsellik istiyorsan piyasada tonlarca ürün var. Ama gelip de piyasada sadece 2 tane bulunan, herkese hitap etmeyen ama bu özelliği arayan birisi için Hint kumaşı olan bir kasaya çıkıp da tipsiz demen mantıksız geliyor.

Ben de hakaret ettin demiyorum. Piyasada tonlarca göz zevkine uyan kasa varken; ancak şu an ses yalıtımlı olarak piyasada bulunan 2 kasadan bir tanesine gelip de biraz da görünüş olsa keşke diyorsun. Ben de diyorum ki, her ürün herkese hitap edecek diye bir şey yoktur. Görsellik istiyorsan piyasada tonlarca ürün var. Ama gelip de piyasada sadece 2 tane bulunan, herkese hitap etmeyen ama bu özelliği arayan birisi için Hint kumaşı olan bir kasaya çıkıp da tipsiz demen mantıksız geliyor.
E ama tipsiz 😀

Lafım yok. Ama…

Görsellikten kastın tam olarak nedir? Ayrıca kasaya bakıp zevke mi geleceksin? Hadi geldin ne kadar sürecek bu? Her gün aynı yetişkinler için üretilen içeriğe bakıp mastürbasyon yapabilir mi bir insan? İlla ki sıkılacaksın belli bir noktadan sonra. Ayrıca bence tam tersi. Sadelik sevenler için muazzam bir kasa. Ben hayatımda bu kadar yakışıklı bir kasa görmedim. Gri rengini yakıştırdığım belki de tek kasa.

Görsellikten kastın tam olarak nedir? Ayrıca kasaya bakıp zevke mi geleceksin? Hadi geldin ne kadar sürecek bu? Her gün aynı yetişkinler için üretilen içeriğe bakıp mastürbasyon yapabilir mi bir insan? İllaki sıkılacaksın belli bir noktadan sonra. Ayrıca bence tam tersi. Sadelik sevenler için muazzam bir kasa. Ben hayatımda bu kadar yakışıklı bir kasa görmedim. Gri rengini yakıştırdığım belki de tek kasa.

Bu dediğiniz her şey kasanın tipsiz olamadığı gerçeğini değiştirmiyor. Kasanın sessizliğini ya da kalitesini konuşmuyoruz… Ben sadece tipsiz diyorum. Ama siz size küfür etmişim gibi cevap veriyorsunuz. O yüzden size mastürbasyon hayatınızda başarılar dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı