Phanteks P600s kasanın üst tarafına Arctic 360 mm radyatör sığar mı?

Önde ve arkada 120mm fanlar kullanıyorum. Daha aşağıya da alınabiliyor ki şu haliyle bile denk gelmiyor. Ayrıca RAM ve radyatör fanları arasında da oldukça boşluk mevcut.

Eki Görüntüle 1545964

Selam sevgili hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Phanteks P600S modelini satın alacağım ve Corsair H150i 360ML kullanacağım üst kısma. Pullphus yapmak istiyorum çift taraflı fan takacağım sizce destekler mi herhangi bir yere değer mi? Çok teşekkür ederim.

Selam sevgili hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Phanteks P600S modelini satın alacağım ve Corsair H150i 360ML kullanacağım üst kısma. Pullphus yapmak istiyorum çift taraflı fan takacağım sizce destekler mi herhangi bir yere değer mi? Çok teşekkür ederim.
280mm radyatörle denedim ancak bu tamamen anakartınıza bağlı bir durum. VRM soğutucu bloklar çok yüksek ve kalınsa problem çıkarabiliyor. Bunun önüne geçmek için slim fan kullanabilirsiniz.

280mm radyatörle denedim ancak bu tamamen anakartınıza bağlı bir durum. VRM soğutucu bloklar çok yüksek ve kalınsa problem çıkarabiliyor. Bunun önüne geçmek için Slim fan kullanabilirsiniz.

Sevgili hocam 280M kullanmayacağım 360ML kullanacağım tek taraflı 3 adet fan çok rahat sığıyor ama çift taraflı yapacağım sizce bir sorun çıkartırım bunun bilgisi lazım sonuç olarak siz kullanmışsınız ürünü.

Geri
Yukarı