Steam Phasmophobia indirimlerden sonra zam gelir mi?

kozmosxd

Centipat
Daha fazla  
Erken erişimden çıktığında %100 den fazla zam gelmişti. Steam yaz indirimlerinden sonra da dolar kuru yüzünden phasmophobia’nında zam yeme ihtimali var mı? Sizce almalı mıyım?

Erken erişimden çıktığında %100'den fazla zam gelmişti. Steam yaz indirimlerinden sonra da dolar kuru yüzünden Phasmophobia'nında zam yeme ihtimali var mı? Sizce alınır mı?

Alacaksan al dostum ben oyunu 22 TL'ye aldığımı hatırlıyorum sende kaçırma bir daha nereden dönsen kardır.

Erken erişimden çıktığında %100 den fazla zam gelmişti. Steam yaz indirimlerinden sonra da dolar kuru yüzünden phasmophobia’nında zam yeme ihtimali var mı? Sizce almalı mıyım?
Şuan ne alsan sana kâr, herkes son fiyatları gördüğümüzü söylüyor.

Dolar kuru çıkartılırsa tüm oyunlar zamlanacak sadece dediğiniz oyun değil.
En son zamlandığında çoğu oyun zam yememişti. Sadece belirli oyunlar ETS 2 , Vampire survivors vs. Diğer oyunlara yapımcıları kendileri zam yapmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam.

Alacaksan al dostum ben oyunu 22 TL'ye aldığımı hatırlıyorum sende kaçırma bir daha nereden dönsen kardır.
Evet bende 22 TL iken alacaktım ama PC olmadığı için acelem yok diye %50 lik bir indirim falan bekliyordum indirim gelmeden zam geldi keşke alsaydım.

En son zamlandığında çoğu oyun zam yememişti. Sadece belirli oyunlar ETS 2 , Vampire survivors vs. Diğer oyunlara yapımcıları kendileri zam yapmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam.
O zaman dolar 16 civarıydı ve o kur güncellemesinden sonra çoğu oyun zamlandı. Şimdi dolar 26 TL güncellenirse yine çoğu oyun zamlanacak. O ilk kur güncellenmesinde zam almayan oyunların çoğu da mecbur zamlanmak zorunda kalacak. 10 TL kur ile 20TL kur arasında çok büyük bir fark var çünkü.

O zaman dolar 16 civarıydı ve o kur güncellemesinden sonra çoğu oyun zamlandı. Şimdi dolar 26 TL güncellenirse yine çoğu oyun zamlanacak. O ilk kur güncellenmesinde zam almayan oyunların çoğu da mecbur zamlanmak zorunda kalacak. 10 TL kur ile 20TL kur arasında çok büyük bir fark var çünkü.
Anladım steam kuru yükselttiğinde otomatik fiyatı artan oyunlar var artmayan oyunlar var. Phasmophobia otomatik artanlara dahil mi? Kur artınca yine otomatik artmayanlar zamlanmak zorunda kalacak ama steam kuru yükselttiği anda yükseltemezler. Yani almak için zamanımız olabilir. Bilen varsa cevaplayabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı