Phasmophobia oyun arkadaşı

En geç bu cumartesi gelebilirim hocam en erken ise yarın veya cuma yeni PC topladım parçaları bekliyorum.
İsterseniz Steam adlarınızı verin ekleyeyim.
Hayırlı olsun hocam, ben de hafta içi çok uygun değilim zaten :). Malum sınav haftası, zaten tam sınav haftası karantinaya girdik.
Neyse, Steam adım Abdulhelack [TR]. anlamını ben de bilmiyorum
Oyunu bilip bilmemeniz önemli değil, en ufak şeyde "Şu olduu!!!" gibi cümleler kurmasanız yeter :D.
Benim de oyunu oynayan arkadaşlarım var, onlar da gelebilir ayrıca.

Hayırlı olsun hocam, ben de hafta içi çok uygun değilim zaten :). Malum sınav haftası, zaten tam sınav haftası karantinaya girdik.
Neyse, Steam adım abdulhelack [TR]. anlamını ben de bilmiyorum
Oyunu bilip bilmemeniz önemli değil, en ufak şeyde "şu olduu!" gibi cümleler kurmasanız yeter :D.
Benim de oyunu oynayan arkadaşlarım var, onlar da gelebilir ayrıca.

200 levelim ilk çıktığında oynayanlardanım şu 1. yıl patch olayından sonrasını hatırlamıyorum oyun değişmiş galiba. Teşekkürler.

200 levelim ilk çıktığında oynayanlardanım şu 1. yıl patch olayından sonrasını hatırlamıyorum oyun değişmiş galiba.
Gayet iyi, tek sorun yakın zamanda oyunun çok değişmiş olması. Hatta ben bile 135 seviyeyim :D.
0.4.0 güncellemesi geldi, tüm zorluk dengeleri şaştı. Neyse ya, alışılır.

Gayet iyi, tek sorun yakın zamanda oyunun çok değişmiş olması. Hatta ben bile 135 seviyeyim :D.
0.4.0 güncellemesi geldi, tüm zorluk dengeleri şaştı. Neyse ya, alışılır.

Evet ben bile oyunun o kadar zorlaştığını gördüm ki profesyonel de tek atan ben 1. yıl güncellemesin de orta derecede tek atmakta zorlanmıştım.

İyi güzel Phasmophobia arkadaşı buldumda bu kim ya?

1636563701566.png

Geri
Yukarı