Phenom II x4 955 GeForce 210 Borderlands The Pre-Sequel kasıyor

Time Master

Decapat
Daha fazla  
Borderlands The Pre-Sequel için fazlasıyla yeterli, kendim parça sistem kurdum. Gereksiz kasıyor, 5 FPS bile alamıyor bilgisayar. Nedenini bilemiyorum. Bazen bilgisayar kendi kendine kapanıyor veya ekran yeşil oluyor. Ben zorla PC'den kapatıyorum.

Tüm güncelleştirmeler yapıldı, güç ayarını en iyi performans getirdim, tüm driver elle kurdum gene kasıyor oyunda.
Sistemi ben mi yanlış kurdum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartı yüzünden. CS:GO oyununda bile ben 30 FPS alırsam şükür ediyorum 800x600'de, siz o oyunda 5 FPS bile almıyor diyorsunuz. Yapmayın lütfen.

Ekran kartı bakın bence siz. R7 240 veya R9 370 380 bakabikirsiniz.

Ya işlemciniz ısınıyor ya da ekran kartınız. Büyük ihtimal problem ekran kartında ama.

Hocam ekran kartı yüzünden. CS:GO oyununda bile ben 30 FPS alırsam şükür ediyorum 800x600'de, siz o oyunda 5 FPS bile almıyor diyorsunuz. Yapmayın lütfen.

Ekran kartı bakın bence siz. R7 240 veya R9 370 380 bakabikirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri çok düşük internetten bakınca. Şimdi sorun ekran kartında mı diyorsunuz? Bazen sistem direkt yeniden başlıyor, bazen ekran yeşil oluyor ben kapıyorum.

Hocam o ekran kartı ile yapabilecekleriniz çok aşırı kısıtlı. OC yapsanız bile +150 200 MHz'den sonrasında görüntü gidebiliyor. O yüzden ekran kartı bakmaya başlayın bence.
Minimum GeForce 8500 diyor hocam aralarında farklar var tabii ki de hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-12-11-12-11-337_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2022-01-12-11-12-11-337_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 15
Hocam o ekran kartı ile yapabilecekleriniz çok aşırı kısıtlı. OC yapsanız bile +150 200 MHz'den sonrasında görüntü gidebiliyor. O yüzden ekran kartı bakmaya başlayın bence.

Şimdi benim topladığım sistemde sorun yok değil mi? Yani bunun cevabını alsam yeterli. Anladım ekran kartı yüzünden kasıyor diyorsunuz, değişim vakti gelmiş. Eski bilgisayarımdaki bazı parçaları yeni PC toplayıp ona aktardım. ekran kartını, HDD'yi ve PSU'yu eski PC'den aktardım.

Şimdi benim topladığım sistemde sorun yok değil mi? Yani bunun cevabını alsam yeterli. Anladım ekran kartı yüzünden kasıyor diyorsunuz, değişim vakti gelmiş. Eski bilgisayarımdaki bazı parçaları yeni PC toplayıp ona aktardım. Ekran kartını, HDD'yi ve PSU'yu eski PC'den aktardım.

Sorun ekran kartında. Güç kaynağı markasını duymadım daha önceden ama yine de güzel benziyor sistem. Ekran kartı istiyor hocam. İşlemci olarrak 2 çekirdekli işlemci bile aynı değerleri veriyor aşağı yukarı.

Geri
Yukarı