Phenom II X6 1075t Gigabyte GA-MA770T-UD3p anakartta görüntü vermiyor

omerkose32

Hectopat
RAM
12 GB DDR3 1333 MHZ
SSD veya HDD modeli
240 GB SAMSUNG SSD
Ekran kartı
Sapphire R7 265
Anakart
Gigabyte GA-MA770T-UD3p rev 1.0
İşlemci
AMD Phenom II X4 965
Değerli arkadaşlar hepinize merhaba. Gigabyte GA-MA770T-UD3p rev 1.0 anakarta sahibim ayrıca 12 GB DDR3 1333 MHz RAM ve R7 265 2 GB ekran kartım var. Üzerinde AMD Phenom II X4 965 işlemci ile sorunsuz kullanıyorum. İnternetten Phenom II X6 1075t işlemci aldım ve taktım fakat görüntü alamadım. Anakartın web sitesinde bu işlemcinin desteklendiği yazıyor F12 BIOS sürümü ile BIOS sürümüm ise F12 olmasına rağmen yeniden güncelledim yine olmadı. Satıcı ise kargoya vermeden önce işlemciyi denediğini ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını aslında anakartımın da bu işlemciyi direkt olarak desteklediğini söylüyor ki haklı da aslında. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mıdır acaba siz kıymetli arkadaşlarımın yorumlarını bekliyor hepinize teşekkür ediyorum.

Montajı tekrar kontrol edin. Soğutucu bloğun da fazla baskı uygulamadığından emin olun.

Montajı tekrar kontrol edin. Soğutucu bloğun da fazla baskı uygulamadığından emin olun.

Çok bastırmadan yapmıştım zaten ama tekrar kontrol ettim bir şey değişmedi maalesef teşekkür ederim.
Bilgisayar kapalı ve güç kablosu da sökülmüş şekilde iken, BIOS pilinin sol altında olan CMOS pinlerini kısa devre yaparak BIOS resetlemeyi denediniz mi?

BIOS'u sitesinden indirip yeniden yükledim yüklerken biröncekini silip yeniden yükledi dediğiniz durum oluşmuştur sanırım ama yine görüntü alamadım maalesef teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı