Phenom (tm) II X4 965 Sistem Upgrade

Tüm oyunları oynayabilirsin. Oyundaki grafiğe göre yüksek veya orta ayarda oynayabilirsin. Battlefield gibi oyunlarda düşük ayarlarda oynayabilirsin.

GTA 5 oyununda 7770'in nasıl bir performans verebileceğini bilmiyorum. Ama almışken 7790 almanızda ısrarcıyım. Aralarındaki fark gözle görülür farklardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeş 7790 benim için çok pahalı. Gerçekten parma yetse alacağım ama malesef 7770'e para yetiyor. 7770'i baya araştırdım. Ttamamen oyun için üretilmiş ve performans üzerine dayalı. Bazı 400 liralık ekran kartlarıyla eş değerde ama tabi onlarla eş değerde olmak için kart kendini ne kadar zorlar onu bilemem ama performansı çok yüksek olduğu çoğu yerde yazıyor .

Son düzenleyen: Moderatör:
400 TL bütçem var diyorsun. Bende sana 430 TL'ye ASUS HD 7790 ve 500W 80 Plus güç kaynağı alabileceğini söylüyorum. Tercih senin. Biz senin iyiliğin için söylüyoruz.

Kn1blR.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı