Phenom X4 9750 sistem kaç TL eder?

İmkansız o paraya 3000G sıfır sistem topluyorum ben.
Koyun isterseniz ama alan olmaz.

Arkadaş haklı benim vediği fiyat bile bol keseden bence ama tabii ki Türkiye'de serbest piyasa mantığı var o yüzden karar sizin eğer sisteme 2 GB ekran kartı takarsanız fiyatı ekran kartına göre 112.62-212TL arası artırabilir 1GB ekran kartını 100'e satabilirsiz.

Fazla pahalıya kaçabilir evet işlemci qad Core ama anakart ve ekran kartıyla bu dediğiniz fiyata olmaz. 2 GB ekran kartınız olsaydı bu fiyatı 112.62TL artırabilirdi.

Zaten babam 1300 TL gibi bir fiyattan aşağı inmem dedi 1300 TL uygun mudur acaba üstüne 2 tane fan ve hediye amaçlı yedek mouse ve TP-Link Wi-Fi adaptör hediye edeceğim.

O para etmez bu sistem aynısını Max 600 700'e getiririm.

Zaten dediğim gibi bu fiyat çok fazla sadece verebileceği en yüksek fiyat.
Zaten babam 1300 TL gibi bir fiyattan aşağı inmem dedi 1300 TL uygun mudur acaba üstüne 2 tane fan ve hediye amaçlı yedek mouse ve TP-Link Wi-Fi adaptör hediye edeceğim.

Üzgünüm ama ne kadar renkli fan ve dönüştürücü takarsanız takın fiyatı çok etkilemeyecektir ekran kartını değiştirin e SSD takın anca benim dediğim fiyata satabilirsiniz üzgünüm.

Verse satamaz.
Bir ihtimal teknolojiden anlamayan dayılara satabilir.

Oda gariban PC mağdurlarına yapılabilecek en büyük ayıptır. Benim bile bir ilanım var ve bende bu sistem olsa ekran hariç 500TL ya da 600'e verirdim hele küçük öğrenciyse fiyat tartışılır.

Selam arkadaşlar bilgisayarımı satmak istiyorum. Bilgisayarım kaç TL eder? Sistem özellikleri detaylı bir şekilde attığım fotoğraflarda olacak ama ben kısaca özet geçeyim.
RAM: 4 GB 800 MHz DDR2.
İşlemci: AMD Phenom X4 9750.(AMD Phenom(tm) 9750 Quad Core Processor 2.40 GHz)
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5570 1 GB.
Anakart: ASUS M4N78 SE.
HDD: 1 TB.
SSD: Yok.
PSU: 230W.
İşletim sistemi: Windows 10 20H2 Home.
Monitör klavye mouse kabloları vb ile hazır olarak satacağım sadece kasa değil.
Sizce kaç TL'ye satarım?
Max 1k veya 850.

Bir şey soracağım parçaları tek tek mi satarak yoksa komple bilgisayarı satarakmı daha karlı çıkarım.

Bir şey soracağım parçaları tek tek mi satarak yoksa komple bilgisayarı satarakmı daha karlı çıkarım.

Parça parça satsanızda her şeyin fiyatını ürünün sağlam mı ekran kartı sıcaklık sınırını geçmişmi ya da HDD de bad sector var mı gibi etmenler belirler ama tek tek satmak çok bir fiyat artırmaz anca 1TL ya da 50kr. Ama sağlamsa fiyat tartışılır.

Parça parça satsanızda her şeyin fiyatını ürünün sağlam mı ekran kartı sıcaklık sınırını geçmişmi ya da HDD de bad sector var mı gibi etmenler belirler ama tek tek satmak çok bir fiyat artırmaz anca 1TL ya da 50kr. Ama sağlamsa fiyat tartışılır.

Sağlam zaten bilgisayarı alalı 5 ay oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı