Philips 221V8 nasıldır?

Bi' etiketlenmek isterdim açıkçası :/

Monitör 221V8A olmadığı için hoparlör yok. Birazcık ayar çekmek lazım Nvidia Kontrol Paneli'nden. Direkt geldiği gibi kullanırsanız renkler çok hoş durmuyor. Masaüstü uygulamasından (SmartControl) monitörün kontrast, parlaklık gibi özelliklerini ayarlayabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum, memnunum, tavsiye ederim.
Edit, 1 adet HDMI, 1 adet VGA ve bir adet jak bulunuyor arka tarafta. O jak girişine isterseniz hoparlörünüzü isterseniz kulaklığınızı takın.

Alacağım monitör budur var mıdır daha iyisi bu fiyatta en aşağı en yukarı?

Philips 221V8 21, 5" 4ms 75Hz FreeSync HDMI VGA VA Gaming monitör​

1. Philips 221V8 21,5" 4ms 75Hz FreeSync HDMI VGA VA Gaming Monitör

2. https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B...1&ref_=lv_ov_lig_dp_it&tag=m2cab_pdown-tr-21#

O fiyata daha iyisi yoktur diye düşünüyorum hocam. Alabilirsiniz. 4 ms biraz fazla ama yapacak birşey yok.

Peki bu nasıldır
Az daha verip bunu alın bence. Hem IPS ekran hem de DP girişi var. Kendim de kullanıyorum renk canlılığı çoğu monitöre göre süper. Hoparlörü çok iyi sayılmaz bu fiyata bu kadar.

Peki bu
Bi' etiketlenmek isterdim açıkçası :/

Monitör 221V8A olmadığı için hoparlör yok. Birazcık ayar çekmek lazım NVIDIA Kontrol Paneli'nden. Direkt geldiği gibi kullanırsanız renkler çok hoş durmuyor. Masaüstü uygulamasından (SmartControl) monitörün kontrast, parlaklık gibi özelliklerini ayarlayabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum, memnunum, tavsiye ederim.
Edit, 1 adet HDMI, 1 adet VGA ve bir adet jak bulunuyor arka tarafta. O jak girişine isterseniz hoparlörünüzü isterseniz kulaklığınızı takın.

Peki bu nasıldır?

Hocam ben zamanında monitörleri yan yana koyarak araştırdım benim söylediğim monitörün görüntüsüne kefilim yalnız ölü pixel tüm monitörlerde çıkabilir ona göre güvenilir bir yerden almalısın. Diğer monitörleri kullanmadım yorum yapamam ama söylediğin monitörün DP girişi yok ve 60 Hz, 60 ve 75 arasındaki farkı anlaman zordur çok da gerekli mi bence değil ama renk doyumunu bilemem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı