Philips 221V8A/01 Alınır mı?

Benimkinde gelmiyor çözemedim bir türlü. Teşekkür ederim.
Gelmesi lazım. Ayarları değiştirmeyi denediniz mi?
zz.PNG

Başlıktaki monitörü kullanıyorum. Renkleri ilk soluk geliyor ama eğer ekran kartından düzeltirseniz güzel veriyor. Fiyatına göre iyi.

Son düzenleme:
Başlıktaki monitörü kullanıyorum. Renkleri çok soluk hatta iğrenç ötesi. Ne kadar ayar yapsam da düzeltemedim renkleri. Ucuz etin yahnisi herhalde. Yani alacak arkadaşlar bunu bilsin.
Eğer DP ya da HDMI bağlayıp 60 Hz'e çekerseniz çok soluk gözüküyor, 75 Hz'e alırsanız düzeliyor. Hatta bunun ile ilgili bir konu açmıştım. Probleminiz bunun ile ilgili olabilir mi acaba? Ya da ekran kartı renk ayarlarından biraz ayarlama yaparsanız işinizi görebilir. Renkler bahsettiğiniz gibi soluk gözükmüyor bende. Daha kaliteli bir monitörden geçiş yaptıysanız belki gözleriniz alışamamış olabilir, onun dışında bu fiyatta IPS panel monitörden çok muhteşem ötesi bir şey beklememek gerekir zaten. 🙂

Eğer DP ya da HDMI bağlayıp 60 Hz'e çekerseniz çok soluk gözüküyor, 75 Hz'e alırsanız düzeliyor. Hatta bunun ile ilgili bir konu açmıştım. Probleminiz bunun ile ilgili olabilir mi acaba? Ya da ekran kartı renk ayarlarından biraz ayarlama yaparsanız işinizi görebilir. Renkler bahsettiğiniz gibi soluk gözükmüyor bende. Daha kaliteli bir monitörden geçiş yaptıysanız belki gözleriniz alışamamış olabilir, onun dışında bu fiyatta IPS panel monitörden çok muhteşem ötesi bir şey beklememek gerekir zaten. 🙂
Çok teşekkürler. Ekran kartında ayarı varmış. Kendi cahilliğim 🙃 Yorumu düzelttim.

Hortlatıyorum ama, başlıktaki monitörü kullanan var mı? Varsa Nvidia kartlarda FreeSYNC açabiliyor muyuz? Açabiliyorsak nasıl? Technopat videosunu izledim ama DP ile bağlayın diyor. Monitörde DP girişi yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı