Philips 226E9QHAB/00 monitör alınır mı?

Bütçe
1500-2000

TurkishBoyMFM

Kilopat
Xbox Series S için monitor bakıyorum arkadaşlar. Biraz bütçem kısıtlı 2000 TL civarı bir monitor almayı düşünüyorum. VA panellerde ghosting vs. gibi problemler olabiliyormuş o yüzden IPS alayım diyorum. Genelde RDR 2, GTA 5 gibi hikayeli oyunlar oynuyorum. Başka önerilerinize de açığım.

Hocam bu bütçedeki monitörlerle online oyun oynanmaz. IPS olması daha iyi olur. Güzel monitör bulmuşsunuz. Öneri olarak bunu söyleyebilirim. İyi monitördür.

Hocam bu bütçedeki monitörlerle online oyun oynanmaz. IPS olması daha iyi olur. Güzel monitör bulmuşsunuz. Öneri olarak bunu söyleyebilirim. İyi monitördür.
Neden online oynanmaz? açıkçası aşırı rekabetçi oyunlar oynamıycam renkler falan güzel gözüksün bi de sorun çıkaracak bi monitor olmasın yeter.

Neden online oynanmaz? açıkçası aşırı rekabetçi oyunlar oynamıycam renkler falan güzel gözüksün bi de sorun çıkaracak bi monitor olmasın yeter.
İkimizin de gönderdiği monitörlerde sorun çıkacağını düşünmüyorum. Renkleri de gerçekten iyidir çünkü IPS panel. Online oyun oynanır fakat tat alamazsın. 75Hz monitör olduğu için 144Hz veya daha üstü karşıdakinin monitörü seni yaklaşık 1 saniye daha erken görür. Eğer bütçe attırırım derseniz 144Hz 1Ms her şeyi tam istediğiniz kalitede oynatacak bunu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı