Satılık PHILIPS 234E5QSB Monitör

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 5 aylık bir üründür, kutusu yoktur fakat kutudan çıkan her şeyi mevcuttur faturası duruyordur. 60Hz kesmedi 144Hz aldım, film izlemek için kullanıyorum ikinci monitör olarak duruyor. Acelem yok monitörü beğeniyorum bazen keyfime göre bunda da oyun oynuyorum, genelde CS GO, Battlefield 1 yani FPS türü oynadığım için çoğunlukla boşta duruyor. Kutusunun olmama sebebi ise satacağımı hiç düşünmedim, attım o yüzden lazım olur diye içindekileri sakladım. Jelatinleri üzerinde duruyor halen.
300 TL istiyorum.

Son düzenleme:
Nerede oturuyorsunuz acaba ? Ben talibim. 507 645 4333 Whatsapp'tan ulaşırsanız detaylı konuşmak isterim.

İstanbul Eyüp şu an Türkiye'de değilim. 0544 228 04 48 salı günü İstanbul'da olacagım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef elden alamam, uzakmışız kargoyla alsamda 60-70 TL kargo tutacak :(

Monitör ağır bir bileşen değil. O kadar tutmaz. En fazla 25-30TL. Şubeden almak istersen de bu fiyat az tutar tahminimce. PTT ve MNG kargoları ucuz oluyor.

Siz bilirsiniz ki bencede o kadar tutmaz ve 50 lira tutsa bile 350 iyi fiyat diye düşünüyorum.

Get ile alışveriş yapma imkanımız var ise alabilirim, Veyahut İzmir'de elden tanıdığınız aracılığıyla ?

Güncel.

Forumdan bir arkadaşa satılmıştır konu kilit lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı