Philips 242E1GAJ Monitör Alınır Mı?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 144 hz monitör almak istiyorum. Başlıkta belirttiğim monitörü buldum. Sizce alınır mı? Parasını hak ediyor mu? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ne için kullanıcaksınız? Çok büyük araştırmalar sonucu yaklaşık 1 ay kadar tek diyebileceğim şey monitoru Amazon'dan almanız. Oyun odaklıysa aoc 24g2u almıstım 2600 e geçen hafta hala o fiyatlardadır onu öneririm.

Ölü piksel ve sızma gibi sorunlarda tüm satıcıların cevapsız bıraktığı için. Amazon'da öyle vir şey yok ister iade ister değişim. Pahalıya aldım 400 TL ama 0 sorunsuz aldım. AOC 24G2U yazıp bakabilirsniz sorunlarına Amazon'dan almayan insanların birçok monitörde var tabikii bu sorun ben örnek verdim aadece. Monitor çok hassas bir konu 300 TL ucuza alayım deyip ömrünü yitirene kadar sorunlu kullanabilirsiniz.

Ölü piksel ve sızma gibi sorunlarda tüm satıcıların cevapsız bıraktığı için. Amazon'da öyle vir şey yok ister iade ister değişim. Pahalıya aldım 400 TL ama 0 sorunsuz aldım. AOC 24G2U yazıp bakabilirsniz sorunlarına Amazon'dan almayan insanların birçok monitörde var tabikii bu sorun ben örnek verdim aadece. Monitor çok hassas bir konu 300 TL ucuza alayım deyip ömrünü yitirene kadar sorunlu kullanabilirsiniz.
Anladım hocam. Bir sorum daha olacak. Gsync özelliği ne oluyor, ne işe yarıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı