Philips 242V8A nasıldır?

Benim de elime ulaştı ancak görüntü hakkında bir şey diyemeyeceğim. Evimde sadece VGA kablosu olduğundan HDMI to VGA ile bağladım, aldığım DP kablosu gelene kadar idareten kullanıyorum. Kablo gelince yorum yaparım. Malum çeviriciler kaliteyi bayağı düşürüyor.

Ancak dış malzeme kalitesi, tasarımı ve ince çerçevesi çok hoşuma gitti diyebilirim şu an için.

Benim de elime ulaştı ancak görüntü hakkında bir şey diyemeyeceğim. Evimde sadece VGA kablosu olduğundan HDMI to VGA ile bağladım, aldığım DP kablosu gelene kadar idareten kullanıyorum. Kablo gelince yorum yaparım. Malum çeviriciler kaliteyi bayağı düşürüyor.

Ancak dış malzeme kalitesi, tasarımı ve ince çerçevesi çok hoşuma gitti diyebilirim şu an için.

Hocam DP ile G-Sync açabildiniz mi? Yarın sabah almayı düşünüyorum da herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı tavsiye eder misiniz?

Maalesef Nvidia ekran kartım olmadığından G-Sync açamam.

Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Renkler gayet güzel, rekabetçi oyunlarda bir sorun görmedim (Profesyonel oyuncu değilim, fark etmemiş olabilirim.), malzeme kalitesi fiyatına göre iyi, tasarım iyi. Tavsiye ederim. Gerçi şimdi fiyatı artmış, o fiyata daha iyisi var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı