Philips 272E2FA 27 nasıl?

Bütçe
1800
Sadece LOL oynanacak bu ekran üzerinde genel olarak çizim ve ofis amaçlı kullanılacak bu durumda sanırım philips i tercih etmeliyim
Elbette.
Aslında arka aydınlatmanın PWM mı DC mı olduğuna bakmam gerekirdi ama bunu gösteren bir site yok :(.

Elbette.
Aslında arka aydınlatmanın PWM mı DC mı olduğuna bakmam gerekirdi ama bunu gösteren bir site yok :(.
PWM ve DC nedir acaba hiçbir bilgim yok bu konuda kullanıma etkisi çok var mıdır? Tavsiyeleriniz doğrultusunda philips e monitöre fazlasıyla yöneldim sanırım bu akşam siparişini vereceğim

PWM ve DC nedir acaba hiçbir bilgim yok bu konuda kullanıma etkisi çok var mıdır? Tavsiyeleriniz doğrultusunda philips e monitöre fazlasıyla yöneldim sanırım bu akşam siparişini vereceğim
Kafanızı çok karıştırmak istemezdim ama oldu bile :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafanızı çok karıştırmak istemezdim ama oldu bile :D.
Rehberlerinize göz gezdirdim, monitör hakkında ciddi bilgilisiniz. Philips 272E2FA için de olumsuz düşünceniz yok gibi, anladım, gözüm kapalı alabilirim bilgili birisinin tavsiyesinden sonra.

@LaMorte yardımlarınız için çok teşekkür ederim, son diyeceğiniz bir şey yok ise eğer seçim konusunda çok yardımcı oldunuz, gözüm kapalı bir şekilde monitörü satın alacağım. Farklı alternatiflere hiç bakma gereği duymadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı