Philips 27m1N3200ZA vs Lenovo Legion Y27-30

RosenHeis

Hectopat
Çok oyun oynamıyorum ama yükseklik, açı ayarı yapılabilir olması önemli. Daha çok kod yazıyorum. Laptopum 165Hz IPS olduğu için IPS düşündüm yine ama önereceğiniz VA panel varsa da olur. Aslında 24" düşünüyordum ama fiyatlar çok farklı değil, pivot vs. özelliği eklenince. 5.5 civarı bütçe olabilir. Aşağıdakiler nasıldır, kronik sorun var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Philips 27M1N3200ZA/00 1ms (N11'den alırsam kart kampanyaları vs. ile 5179'a geliyor):

Lenovo Y27-30 27" 0.5ms 165Hz, 5488'e geliyor bu da:

VA-Curved ama zaten 5 bin diye çok düşünmedim:

İyi sosyaller, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Legion Y27-30 kullanıyorum bildiğim kadarıyla kronik bir sorunu yok, ghosting vs. gibi bir problem de yaşamadım memnun bir şekilde kullanıyorum. Bir sorun varsa sorabilirsin.

Lenovo Legion Y27-30 kullanıyorum bildiğim kadarıyla kronik bir sorunu yok, ghosting vs. gibi bir problem de yaşamadım memnun bir şekilde kullanıyorum. Bir sorun varsa sorabilirsin.
Merhaba hocam, ışık sızması vs. var mı? IPS'te görünen kronik şeylerden yaşadınız mı? Bir de ölü piksel testi yapmış mıydınız güvenilir mi, rastlanıyor mu bu modelde çok göremedim.

Merhaba hocam, ışık sızması vs. var mı? IPS'te görünen kronik şeylerden yaşadınız mı? Bir de ölü piksel testi yapmış mıydınız güvenilir mi, rastlanıyor mu bu modelde çok göremedim.
Ölü piksel sorunu yaşamadım, ışık sızması sorunu da çok az var fakat rahatsız edecek seviyede değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı