Philips 4K televizyon iyi midir?

Hakan.T

Decapat
Daha fazla  
Samsung'un bir FHD TV'sini kullanıyorum. 2 veya 2, 5 yıl oldu. Ekranın ortasında ince kırmızı bir çizgi çıktı. Görüntü kalitesini ve televizyonun kendi kalitesini hiç beğenmiyorum. Philips'in 4K televizyonunu almayı düşünüyorum. İyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Philips çok uzun süredir ekran üreten bir firma. Hatta hastanelerde bazı medikal cihazların ekranlarını da üretiyor, iyi bir markadır.

Monitör olarakta Philips kullanıyorum. Bundan önceki monitörüm de Philips'ti hiç sıkıntı yaşamadım.

Öncelikle Philips kaliteli bir markadır. Ben de şu anda Philips'in Ambilight Android TV'sini kullanıyorum. Modelini tam olarak hatırlamıyorum, alalı birkaç yıl oldu. TV genel olarak yavaş. Sanırım bu problem tüm Android TV'ler de varmış. Bir de artık güncelleme almadığı için hem sistem hem de içerisindeki uygulamalar güncellenmiyordu. Bunlarla uğraşamam dedim ve gittim Android Box (Mi Box S 4K) aldım. Şu anda çok memnunum. Eğer Netflix, Prime Video, Kodi, Spotify, vs. sık kullanıyorsanız bence TV Box'lar Android TV'lerin içerisindeki sistemden çok daha iyi çalışıyor. Üstelik kullanması kolay kumandanız oluyor. Tahmin ediyorum ki, 4K TV'yi yerel kanalları seyretmek için kullanmayı düşünmüyorsunuzdur.

Öncelikle Philips kaliteli bir markadır. Ben de şu anda Philips'in Ambilight Android TV'sini kullanıyorum. Modelini tam olarak hatırlamıyorum, alalı birkaç yıl oldu. TV genel olarak yavaş. Sanırım bu problem tüm Android TV'ler de varmış. Bir de artık güncelleme almadığı için hem sistem hem de içerisindeki uygulamalar güncellenmiyordu. Bunlarla uğraşamam dedim ve gittim Android Box (Mi Box S 4K) aldım. Şu anda çok memnunum. Eğer Netflix, Prime Video, Kodi, Spotify, vs. sık kullanıyorsanız bence TV Box'lar Android TV'lerin içerisindeki sistemden çok daha iyi çalışıyor. Üstelik kullanması kolay kumandanız oluyor. Tahmin ediyorum ki, 4K TV'yi yerel kanalları seyretmek için kullanmayı düşünmüyorsunuzdur.
Bende tam sizin gibi düşünüyordum. Cevabınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı