Philips 4K TV BluTV'de kötü görüntü kalitesi veriyor

Flapers

Kilopat
Philips marka televizyona sahibim Netflix, Prime, YouTube gibi uygulamalarda görüntü kalitesi yüksekken BluTV'de 144p gibi görüntü alıyorum. İnternet hızım 250Mbps, gidiyor televizyona router modemin yanında ve kabloyla çektim routeri. Diğer uygulamalar rahatça yüksek kalite verirken bu uygulama neden böyle yapıyor?

BluTV bende de ilk oynatmaya başladığımda en düşük çözünürlükte oynatmaya başlıyor daha sonra hızını aldığında çözünürlük yükseliyor. Sürekli mi düşük çözünürlükte oynatiyor? Bir yerden sonra düzelmesi lazım.

BluTV bende de ilk oynatmaya başladığımda en düşük çözünürlükte oynatmaya başlıyor daha sonra hızını aldığında çözünürlük yükseliyor. Sürekli mi düşük çözünürlükte oynatiyor? Bir yerden sonra düzelmesi lazım.
Sürekliliğini denemedim 1 dakika kadar öyleydi resetledim, ileri sararak denedim, bilgisayardan çözünürlüğü 1080p sabit çekip denedim ama yine aynıydı. Bir kaç dakika içinde mi düzeliyor sizinki?

Blu TV'de 4K yok. 1080p kalite duruma göre 4K için sırıtabilir. TV kaç inç?

Sürekliliğini denemedim 1 dakika kadar öyleydi resetledim, ileri sararak denedim, bilgisayardan çözünürlüğü 1080p sabit çekip denedim ama yine aynıydı. Birkaç dakika içinde mi düzeliyor sizinki?

1 dakikada çoktan çözünürlüğü yükseltmesi lazımdı. Bende 5-10 sn kadar sürüyor. İleri geri sarınca yine çözünürlük düşüyor tekrar düzeliyor o yüzden sabit izlenmesi lazım.

Yarın tekrar bir uygulamayı kaldırıp kurayım. Sağ altta HDR sinyali yazıyor film başlarken ama iyi bir şey diye biliyorum. Hata uyarısı diye düşündüm ilk başta ondan kaynaklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı