Philips 50pus7303 Eski Kanal Sıralamasına Dönememek

mstf26131

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Philips 50PUS7303 TV kullanıyorum. Binada çanak var oradan izliyoruz ayrıyetten bir kablo TV, uydu alıcısı vs. yok. Kurcalarken kanalları sildim bir şekilde tekrar yükledim çoğu kanalda gelmiş ama eski sıralamada değil. Ben ve yakın çevremdeki çoğu insanın kanal sıralaması belliydi 1.Trt1 2. ATV 8. TV8 9. Fox 19. Teve2 23.360HD gibi(aklımda kalan kanallar bunlar). Şu an kurulumda Tkgs'de seçsem Türkiye: Türksat'da seçsem sıralama farklı. 1.Trt Çocuk 5. ATV 10. TV8 11. Teve2 oldu. Bu eski kullandığımız sıralama (ben de ve çoğu yakınımda olan sıralama) nedir, nasıl geçilir yardımcı olur musunuz? Bu sıralamaya geçmem lazım.

Manuel olarak sıralayamam çünkü bu tvde kanal sıralamak zor ve yüzlerce kanalın yeri değişmiş baş edilemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet maalesef ne yaptıysam olmadı. Philips TV'lerde kanal listesini USB'ye kopyalama şansımız varmış, düşük bi ihtimal ama Philips TV kullanıpta bu konuyu gören, kanal listesi benimki gibi veya daha düzgün bir şekilde ayarlanmış olan var mı? Bana kanal listesini atabilir mi?

Bu arada bu TV'lerde kanal sıralamak için favori listesi oluşturmanız gerekiyor ve yüzlerce kanalı listeye almak çok zor, alsam bile sadece favori listenize aldığınız kanalları izleyebiliyorsunuz. Çok saçma bi sistemi mevcut o yüzden hazır yapılmış bi liste istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı