Philips 50PUS8505 ve 50PUS7805 nasıldır?

Halit57

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir TV alacağım ve bütçem 5500 TL. 50 inç ideal. YouTube ve Web tarayıcıdan film de izlemek istiyorum. Aklımda 2 model var.

Hangisini tavsiye edersiniz? Fiyat farkını vermeye değer fark var mı? Arka LED aydınlatma için bu ikisini düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir TV alacağım ve bütçem 5500 TL. 50 inç ideal. YouTube ve web tarayıcıdan film de izlemek istiyorum. Aklımda 2 model var.

Hangisini tavsiye edersiniz? Fiyat farkını vermeye değer fark var mı? Arka LED aydınlatma için bu ikisini düşünüyorum.

Ben bunu tavsiye ederim kankam.
https://www.hepsiburada.com/philips...led-tv-p-HBV00000WJW32?magaza=Electronikpazar

Herkese cevap için teşekkürler sanırım 50pus8505 alıcam. Özellikle ambiyans aydınlatması çok hoş. Umarım pişman etmez. Akşama kadar yorumlar gelirse okuyucam. Akşam sipariş vericem.

Herkese cevap için teşekkürler sanırım 50pus8505 alıcam. Özellikle ambiyans aydınlatması çok hoş. Umarım pişman etmez. Akşama kadar yorumlar gelirse okuyucam. Akşam sipariş vericem.
Dostum satın aldın mı memnun musun ona göre ben de almayı düşünüyorum yardımcı olursan sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı