Philips 55PML9507 hakkında

Eren_16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
İnternette diğer forumlarda ve burada soranların soruları hep cevapsız kalmış televizyonu alacağım zaman hiçbir kullanıncı yorumu bulamamıştım. Televizyonu yaklaşık 2-2, 5 aydır kullanıyoruz. Renkler gayet canlı ve akıcı OLED panellere güvenemediğim için Miniled'ten yana şansımı denemiştim. Arkasında 4 bölgeli ambilight ile aksiyon filmlerinde aşırı zevk veriyor. Ses kalitesi zaten muazzam. Philips zaten güvendiğim bir marka olduğu için pek korkarak almamıştık, alacaklara şimdiden hayırlı olsun sorularınız varsa altta sorabilirsiniz. Önceden kasma sorunu diye açtığım konu vardı kafanızı karıştırmasın sorun LNB'den kaynaklıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam IMAX Enhanced modundu deneme şansınız oldu mu? Ben de Philips kullanıyorum şu an başka bir odaya daha büyük ekran için araştırıyorum. Sizin TV fiyat olarak fazla benim için ancak birkaç Philips modeli benzer özellikle Epey sitesine göre büyük oranda ve fiyat yarı yarıya.

Hocam IMAX enhanced modundu deneme şansınız oldu mu? Ben de Philips kullanıyorum şu an başka bir odaya daha büyük ekran için araştırıyorum. Sizin TV fiyat olarak fazla benim için ancak birkaç Philips modeli benzer özellikle epey sitesine göre büyük oranda ve fiyat yarı yarıya.

Yok hocam, akşama deneyip size dönerim hemen.

Hocam IMAX enhanced modundu deneme şansınız oldu mu? Ben de Philips kullanıyorum şu an başka bir odaya daha büyük ekran için araştırıyorum. Sizin TV fiyat olarak fazla benim için ancak birkaç Philips modeli benzer özellikle epey sitesine göre büyük oranda ve fiyat yarı yarıya.

Hocam dünden beri internet ile uğraşıyordum maximum 3 saate dönüş yapacağım size.

Anca düzeltebildik.

Son düzenleme:
Yok hocam, akşama deneyip size dönerim hemen.

Hocam dünden beri internet ile uğraşıyordum maximum 3 saate dönüş yapacağım size.

Anca düzeltebildik.
Tamamdır hocam.

Gece gene sorun yaşattı ancak denedim hocam. Marvel filmleri ile denedim. Benim bayağı hoşuma gitti. Akıcılık ve renkler aşırı güzeldi.
Hocam bu özellik için fazladan para verir miydiniz öğrenci bütçesi için? Yoksa elbette değer.

Selamunaleyküm hocam, bir sorum olacaktı, TV ye herhangi bir bluetooth kulaklık yada hoparlör bağlayabiliyor musunuz acaba hiç denediniz mi?

Bende 50pus modeli var şu an ve öyle her kulaklığı yada speaker ı bağlayamıyorum, sadece birkaç model var tv nin desteklediği, o ürünler de benim işime gelmediği almıyorum.

Birde merak ettiğim şey bu modelin satış noktaları çok yaygın değil, diğerlerine göre daha az satıcısı var nette. Sizce sebebi ne olabilir?

Selamunaleyküm hocam, bir sorum olacaktı, TV'ye herhangi bir Bluetooth kulaklık ya da hoparlör bağlayabiliyor musunuz acaba hiç denediniz mi?

Bende 50pus modeli var şu an ve öyle her kulaklığı ya da speaker ı bağlayamıyorum, sadece birkaç model var TV'nin desteklediği, o ürünler de benim işime gelmediği almıyorum.

Bir de merak ettiğim şey bu modelin satış noktaları çok yaygın değil, diğerlerine göre daha az satıcısı var nette. Sizce sebebi ne olabilir?

Kulaklık ve speaker hiç denemedim gerek duymadım. Yaygınlığa gelince zaten fazla alıcısı yok galiba ürünün bence ondan olabilir.

Kulaklık ve speaker hiç denemedim gerek duymadım. Yaygınlığa gelince zaten fazla alıcısı yok galiba ürünün bence ondan olabilir.

Herhangi bir Bluetooth kulaklık ya da hoparlör ile deneme şansınız olur da paylaşabilirseniz çok sevinirim. TV'yi alıp almama konusunda benim açımdan etkili olabilecek bir konu olduğu için rica ettim.
Ayrıca bu fiyatlara QLED'ler, hatta düz LED TV'ler bile satılırken Mini LED teknolojisinin tercih edilmemesi garip geldi bana, pek anlamlandıramadım.

Geri
Yukarı