Philips 55PUS6581 vs Vestel 55UA9600

Sadettin 06

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki TV arasında kaldım. Aslında 55PUS6581 modelini almayı düşünüyorum çünkü bu modelde 100Hz gerçek yenileme hızı ve ambilight özelliği var ama sorun şu ki (iki TV'yi de ikinci el alacağım) 55PUS6581 modelinde garanti yok. Ama 55ua9600'de 1.5 sene garanti var. Sizce tercihim ne olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu iki TV arasında kaldım. Aslında 55PUS6581 modelini almayı düşünüyorum çünkü bu modelde 100Hz gerçek yenileme hızı ve ambilight özelliği var ama sorun şu ki (iki TV'yi de ikinci el alacağım) 55PUS6581 modelinde garanti yok. Ama 55ua9600'de 1.5 sene garanti var. Sizce tercihim ne olmalı?
Philips alın derim. Philips 50PUS ve Vestel üretimi 55 inç Toshiba kullanan biri olarak soyluyorum Philips birkac yıl eski olmasina rağmen Toshiba'dan eksiği yok fazlasi var. Arada yazılım farklılıkları var Philips'te ayarlar daha detaylı.

Muhtemelen Vestel de Toshiba gibidir.

Vestel kaliteli marka fakat digerini hiç duymadım.

Hocam TV tamircisiyim bu işin içindeyim bir kere Vestel'i direk geçin internet konusunda çok da iyi değil eğer ileride daha ucuz tamir yolu seçerseniz bu cihazı seçin ama Philips cihaz gerçekten çok güzeldir daha geçenlerde aynısından sattım bu cihazlarda anakart hatası çok olur tamirli kart ise düzen tutmaz problem yaşarsınız ve tamir fiyatları Vestel'e göre pahalı gelecektir. Ama kalite istiyorsanız tabii ki de Philips bu arada ikisinin de fiyatlarını yazarsanız size daha detaylı yardımcı olurum aklınızda ne varsa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı