Philips C501 çalışmıyor

PSAlvador

Decapat
Daha fazla  
Meslek
İntörn Tıp Doktoru
Philips C501 kablosuz fare ve klavye setini kullanıyorum. Bir süre önce faremde ufak donmalar meydana geldi ve bir iki gün sonrasında da farem çalışmıyor.
Farenin alıcısını PC'ye bağladığımda klavye sorunsuz çalışıyor. Faremi ise kaydırdığımda herhangi bir tepki alamıyorum, alttaki kırmızı ışığı da kaydırırken yanmıyor. Bunun haricinde farede scroll yaptığımda, ya da herhangi bir Click yaptığımda o kırmızı ışık yanıyor, fakat PC'de tepki alamıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? 3 farklı yeni pil ile denedim. Ayrıca Android TV üzerinde denediğimde de klavye çalıştı, fare aynı şekilde sorunluydu. Ayrıca PC'ye farklı bir fareyi sorunsuz çalıştırıyor. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar iyi akşamlar hocam. Yukarıda bahsettiğiniz aynı sorunları bende yaşıyorum. Sorunu nasıl çözdünüz? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Hocam çözemedim maalesef, fakat lehim yapma konusunda iyiyseniz şu video yardımcı olabilir, ayrıca ben fareyi açtığımda oksitlenmeler gördüm kısa devre olabilir, sınav silgisiyle silmeyi deneyin, bir de klavyenin arkasında resetlemek için tuş kombinasyonu var onu da son çare deneyin, ben kurcalaya kurcalaya mahfettim fareyi, sadece klavyeyi kullanıyorum.

Hocam öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ürünü alalı 15 (onbeş) gün oldu. Bu kadar kısa bir sürede farenin arıza vermesi normal değil. 2 yıl garantisi var. En yakın sürede garantiye başvurmayı düşünüyorum.

Hocam öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ürünü alalı 15 (onbeş) gün oldu. Bu kadar kısa bir sürede farenin arıza vermesi normal değil. 2 yıl garantisi var. En yakın sürede garantiye başvurmayı düşünüyorum.
Ben fareyi açtığım için kabul etmeyeceklerdir, zaten buluduğum lokasyona yakın değil, benim ürünüm de 10 gün sonra arızalandı. Bir daha bu tarz ürünleri alırken cimri olmayacağım

Ben bu sorunu şu şekilde çözdüm,
1- Bilgisayara takılan USB aygıtını çıkart,
2- Arızalı olan klavyeden ESC+Q tuşlarınna 5 saniye basılı tut,
3- Daha sonra USB aygıtını tekrar bilgisayara tak.

Bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı