Philips Evnia 25M2N3200W/00 alınır mı?

Hocam merhabalar tekrardan. Konuda bahsettiğim neden bu kadar ucuz olduğunu anlayamadığım ürünü teknosayada yüklemişler. Satıcı yine aynı. Herkes çok övüyor bu monitörü itopyada 9000 TL. Bu kadar ucuz olması düşündürtüyordu ama şimdi araya teknosa girince biraz alınabilir hale geldi kafamda. Siz ne yorum yapardınız?

"Faster" overdrive modundaki performansi kotu degil, minimal duzeyde black smearinge raziysan tercih edilebilir. Renk gamutu oldukca yuksek, maksimum parlakligi yeterli, kontrasti da VA olmasindan oturu yuksek.

Screenshot_20240321_045852_YouTube.jpg

Screenshot_20240321_045901_YouTube.jpg

"Faster" overdrive modundaki performansi kotu degil, minimal duzeyde black smearinge raziysan tercih edilebilir. Renk gamutu oldukca yuksek, maksimum parlakligi yeterli, kontrasti da VA olmasindan oturu yuksek.

Eki Görüntüle 2150796
Eki Görüntüle 2150797
Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için çok sağ olun. Bu monitörü kafaya koydum alacağım ama tek sıkıntı konuda belirttiğim gibi her yerde en az 8000 TL olan monitör burada 5.300. Almalı mıyım bilmiyorum. Garantiden dönen üründür falan diyorlar. Bugün aradım satıcıyı "yanında ölü piksel yazıyor mu" dedi bende hayır dedim "o zaman sıkıntı yok kampanyalıdır" dedi.

Geri
Yukarı