Philips Evnia 27m2C5500W monitörde kalıcı iz

Mtbzks

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. yaklaşık 1 ay önce Philips Evnia 27m2C5500W model monitör satın aldım, Red Dead Redemption 2 oynarken oyunu açık bırakıp bir yere gittim, geldiğimde oyundan bazı görüntülerin monitörümde kalıcı iz olarak kaldığını gördüm. Herhangi bir çözümü var mı, garanti kapsamına girer mi?

Zaten garantiye yollamaktan başka çareniz de yok şu anlık. Görüntü kaç saat açık kaldı ve parlaklık çok mu yüksekti? Aslında yanık olmasın diye monitörde bi ayar olması lazım, belli zaman aralıklarında görüntüyü 1 piksel kaydırıyor. Benim Philips monitörde var da şu an evde değilim, adını da unuttum ayarın.

Zaten garantiye yollamaktan başka çareniz de yok şu anlık. Görüntü kaç saat açık kaldı ve parlaklık çok mu yüksekti? Aslında yanık olmasın diye monitörde bi ayar olması lazım, belli zaman aralıklarında görüntüyü 1 piksel kaydırıyor. Benim Philips monitörde var da şu an evde değilim, adını da unuttum ayarın.
Parlaklık 100 de 2 3 saat açık kaldı

Parlaklık 100 de 2 3 saat açık kaldı
Şunları bi deneyin belki işe yarar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı