Elektronik Philips MG7720/15 Erkek Bakım Seti

k.ylvc

Picopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yorumlar ve kullanıcı deneyimleri genellikle olumlu güzel bir ürün. Çoğu alışveriş sitesinde 5-6 bin TL bandında satılmakta Amazon TR'de şu an 1600 TL. İhtiyacı olanın düşünmeden alması gereken bir ürün. İnceleme videosu ve ürün linkini aşağıya ekledim.

Ekran görüntüsü 2024-03-23 153513.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1711197338077.png
    1711197338077.png
    308,5 KB · Görüntüleme: 163
5-6 bin mi? Saçma sapan satıcıların fiyatlarıyla kıyas yaptınız sanırım.
Daha güzel bir versiyonu amazon.com.tr satıcılı 1.849TL.

Konudaki modeli 5 yıl kullandım, 4 ay önce ömrünü tamamladığı için aynısından tekrar aldım. Ben alırken bu yeni modeli yoktu olsa bunu düşünebilirdim.

İndirim göremedim, ederi bu kadar zaten. 5-6 bin TL'ye koymaları o fiyata sattıkları anlamına gelmez. Stok az olduğu zaman fiyatları yükseltmeleri normaldir.

5-6 bin mi? Saçma sapan satıcıların fiyatlarıyla kıyas yaptınız sanırım.
Daha güzel bir versiyonu amazon.com.tr satıcılı 1.849TL.

Konudaki modeli 5 yıl kullandım, 4 ay önce ömrünü tamamladığı için aynısından tekrar aldım. Ben alırken bu yeni modeli yoktu olsa bunu düşünebilirdim.
Ben de 7930 kullanıyorum görünüş ve tek uzunluk ayarı dışında 7940 ile aynı, almayı düşünen varsa kesinlikle 1850 lirayı hakeden bir ürün.

Bir de 7950 modeli varmış.
Aralarındaki farklar nedir acaba? Bu 3 modeli kullanan arkadaşların yorumlarını almayı çok isterim.
Doğrusu benim alma isteğim genel olarak sakal üzerine. Bunun için ilgili makineden daha iyi bir öneriniz varsa onu da öğrenmek isterim.

7950 için gördüğüm sayfa şekildedir ama satıcısı veya göndericisi Amazon değil, önden belirteyim:

Bir de 7950 modeli varmış.
Aralarındaki farklar nedir acaba? Bu 3 modeli kullanan arkadaşların yorumlarını almayı çok isterim.
Doğrusu benim alma isteğim genel olarak sakal üzerine. Bunun için ilgili makineden daha iyi bir öneriniz varsa onu da öğrenmek isterim.

7950 için gördüğüm sayfa şekildedir ama satıcısı veya göndericisi Amazon değil, önden belirteyim:
http://İyi bı noktaya değindin hoca... bu üç makine arasında hangisini önerirsiniz?

Makineler aynı, aksesuarlar, uzunluk ayarı gibi şeyler farklı. Üç modelden en ucuzu hangisi ise tercih edilebilir.

Philips'in kendi sitesine girip oradan detaylı bir şekilde inceleyip karar verebilirsiniz.

7950/15 olan modelini n11 den 1869 tl 150 kupon ve nays ile 1569 tl ye aldım. (Not: şuan 2199 tl olmus) Başlıktaki modelle arasında ince ayarlı taraklar, saç için geniş bıçak v.s farkları var. 7940 modelinde 3,4,5,6,7mm , 9,10,11,12,13mm ayarlı 2 tarak ve kaş için tarak mevcut. 7950 modelinde ise kaş tarağı yok ayriyetten 16,17,18,19,20mm ayarlı tarak var.

Yeni konular

Geri
Yukarı