Philips PerfectCare Compact GC7805/20 Nasıldır?

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Evdeki Tefal ütü artık miadını doldurmaya başladı. Ben de bu ay yeni bir ütü alayım diyorum. Philips'in çok üst modelleri de var ama aşırı açılmak istemiyorum.

GC7805/20 kullanan var mı? Varsa tavsiye eder misiniz?
Yoksa daha üst modellere mi bakayım?

Philips PerfectCare Compact GC7805/20 5.3 Bar Buhar Kazanlı Fiyatı

Asıl gözüm olan modeller:

Philips PerfectCare Performer GC8712/20 - Sessiz 6 Bar Buhar Fiyatı

Philips GC8721/30 - GC8721/35 Perfectcare Performer Buhar Fiyatı

AquaPro modelinin farkına daha detaylı bakacağım:

Philips PerfectCare Aqua Pro GC9324/20 T-Ionic Tabanlı Fiyatı

Bu noktadan sonra 1000 TL bandını aşıyoruz:

Philips Akıllı Elite GC9630/20 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz Fiyatı

Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz Fiyatı

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modelde kararli degilseniz Siemens TS47400DE öneririm. 180 €'ya aldim gecen sene sanirim inmistir fiyati. Tek eksisi biraz agir olmasi ama gercekten ütü yapmayi keyfe dönüstürür.

Neden kazanlı diye sorabilir miyim? Yani, gerçekten ütüyle ilgili takıntınız yoksa tabii... Bence hiç kullanışlı değiller.
Azur Performer kullanıyorum ve çok memnunum. Philips'ten şaşmamak doğru seçim. Kireç temizleme özelliği kullanışlı olan, güvenlik alarmı iyi olan bir model yeterli olur derim.

Hocam Siemens çamaşır makinesi yapmaya devam etsin. Philips'te kumaş seçimi diye bir şey yok. Son modelde bir tek ütünün kıyafet üstünde kendi kendine gitmediği kalmış...
Neden kazanlı diye sorabilir miyim? Yani, gerçekten ütüyle ilgili takıntınız yoksa tabii... Bence hiç kullanışlı değiller.
Azur Performer kullanıyorum ve çok memnunum. Philips'ten şaşmamak doğru seçim. Kireç temizleme özelliği kullanışlı olan, güvenlik alarmı iyi olan bir model yeterli olur derim.

Sürekli su koymak istemiyorum. Bir de paylaştığım modellerde kıyafete göre ısı ayarı derdi yok. Zamanında teste gelmişti CHIP'te ve bayılmıştım.

Bireysel olarak Philips GC4525 kullandım, gayet memnundum sadece su haznesi su kaçırmakta idi. Aileme ise Vatan'da indirim olduğu zaman buhar kazanlı Tefal'in GV7761 modelini aldım. Genelde pek ben kullanmasam da çok kolay bir şekilde ütü yapılmakta. Philips'in buhar kazanlısı da eminim bu şekildedir.

Tavsiyem aceleci olmayıp mağazalarda indirim denk geldiğinde almanızdan yanadır.

Eğer apar topar ütüyü bitirip evden koşarak çıkma telaşında değilseniz, çok pahalı ütülerin yarar sağlayacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı