Philips SHM1900/00 Fiyatına Oranla Nasıldır?

Makaleler
6
Yer
İzmit
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni dizüstü bilgisayar alacağım onun için çok masraf yapmak istemiyorum. Şu an beni 1 yıl idare edecek bir kulaklık arıyordum gözüme bunu kestirdim Philips SHM1900/00. Sizce nasıldır? Mikrofonu cızırtı yapıyor mu? Oyunda ve filmlerde ki ses kalitesi ne kadar iyi? Eğer başka bir öneride bulunmak isteyen arkadaşlar 75 TL civarına kadar öneride bulunabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kulaklık arayışındaydım ama kablosu çok ince olduğu için (bana göre) tercih etmedim. D&R'dan SHL3100 modelini sipariş ettim ama 4 gündür tedarik sürecinde diyor. Siz kulaklık almadan önce bana SHL3100 ulaşırsa size SHL3100 hakkında görüşlerimi söyleyebilirim.

Alacağın ürünün bir kaç model altı kulaklığı var bende memnunum ama aradığım kulaklık daha çok oyuncu kulaklığı tarzı Snopy Rampage serisinden bir kulaklık alsam mı almasam mı emin değilim açıkcası, Creative HS 430 var aklımda ama o da biraz küçük gibi geldi kafama takınca ama bilmiyorum; kafam çok karışık:(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı