Philips SMH1900 Kulaklık ile Kayıt Yapınca Tek Taraftan Ses Gelmesi

Safi Cevher

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda müzik dinlerken ve bir başkası ile mikrofon vasıtasıyla konuşurken kulaklığımın çift tarafından da ses alıyorum ama video ve ses kaydı yaptığımda ses kaydından sonra kaydı dinlediğimde kulaklığımın sadece sağ ya da sol tarafından ses geliyor, ayrıca cızırtı sesi var. Ne yapmalıyım?

Mikrofonlu Kulaklık Philips SMH1900

Sorun tarafımızca çözülmüş olup, sorunun çözümü aşağıdaki linkte bulunan videomda, yapamayanlara yardımcı olması dileğiyle...

Çözüldü!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@Safi Cevher Açtığın konuyu kapatmışlar. Tam bir paragraf yazı yazıyordum kapatıldığı için yazamadım içimde kalmasın diye buraya yazacağım. Konu: Technopat.net Sosay Kuralları Eleştirisi

Moderatörlerin büyük bir hatası, konu içeriğini okumadan olayın ne olduğu kavramadan direk müdahale yapması. Her yorumu da suale yanıt niteliğinde vermiyoruz bazen ortamı eğlendirmek amaçlı yazı yazıyoruz "Gereksiz mesajlar" kategorisinde uyarı geliyor. Halbuki kimsenin rahatsız olmadığı bir şey yazmışım öyle gırgırına işte bu yüzden burada samimiyet yok. Bu yüzden bilgi öğretip, öğrenmek amacı dışında kullanmıyorum yani değer versem de sevmediğim bir forum bu.

Ben bu yazıyı yazarken konuyu hemen kapatmışlar. Bu da günden güne buranın ne kadar kötüleştiğini gösteriyor. Muhtemelen bu yazım da çöp bir moderatör tarafından bulunup kaldırılacak yani bastırılacak. Bırakın insanlar eleştiri de yapsın hemen kitlemeyin konuları.

@Hasan Gürlek @Silinen üye @Fatalis @muzan sizde görün 😀 boşa yazmış olmayayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı