Philips SPK8404 mekanik klavye alınır mı?

Juntamed

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 senedir Gamepower Warlock isimli ürünü kullanıyordum (mavi Switch) klavyenin artık ömrü doldu. USB aygıtı tanınmadı hataları almaya başlamıştım. Bazı tuşlar basmıyordu. Dün bir hevesle N11'de gezerken bu ürüne rastladım ve sipariş geçtim. 25₺'lik bir kuponumda vardı. 250₺'ye geldi fiyatı. Philips markası oluşu az da olsa güven verdi. Bu üründe mavi Switch ama Switch markasının ne olduğunu bilmiyorum. Sizce pişman olur muyum?

Merak edenler için ürünün linki: Philips Spk8404 Mekanik Klavye Gökkuşağı Aydınlatmalı Mavi Switch - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye güzel. Ama bu satıcıdan alma. Satıcıyla sorunum yok fakat 8 Mayıs'da ben spk8274 sipariş ettim. Satıcı Sürat Kargo kullandığı için tavsiye etmiyorum. Kargom 5 Gündür Maltepe aktarma şubesinde bekliyor. İhbar inişi yok yazıyor bir de yani kargoyu kaybetmişler demek. İnternette biraz araştırırsan herkesin kargosu aktarma şubelerinde günlerdir bekliyor. Telefonla arıyorum açmıyorlar. Sakın Sürat Kargo kullanarak ürün siparişi verme. Sakın!
Düzenleme:Sipariş vermişsin. Eğer kargoya verilmediyse iptal et.

Klavye güzel. Ama bu satıcıdan alma. Satıcıyla sorunum yok fakat 8 Mayıs'da ben SPK8274 sipariş ettim. Satıcı Sürat Kargo kullandığı için tavsiye etmiyorum. Kargom 5 Gündür Maltepe aktarma şubesinde bekliyor. İhbar inişi yok yazıyor bir de yani kargoyu kaybetmişler demek. İnternette biraz araştırırsan herkesin kargosu aktarma şubelerinde günlerdir bekliyor. Telefonla arıyorum açmıyorlar. Sakın Sürat Kargo kullanarak ürün siparişi verme. Sakın!
Düzenleme: Sipariş vermişsin. Eğer kargoya verilmediyse iptal et.

Maalesef sipariş kargoya verildi :/ Ama MNG kargoya verilmiş.

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 senedir Gamepower Warlock isimli ürünü kullanıyordum (mavi Switch) klavyenin artık ömrü doldu. USB aygıtı tanınmadı hataları almaya başlamıştım. Bazı tuşlar basmıyordu. Dün bir hevesle N11'de gezerken bu ürüne rastladım ve sipariş geçtim. 25₺'lik bir kuponumda vardı. 250₺'ye geldi fiyatı. Philips markası oluşu az da olsa güven verdi. Bu üründe mavi Switch ama Switch markasının ne olduğunu bilmiyorum. Sizce pişman olur muyum?

Merak edenler için ürünün linki: Philips Spk8404 Mekanik Klavye Gökkuşağı Aydınlatmalı Mavi Switch - n11.com
hocam aldınız mı klavye nasıl önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı