Philips SPK8614 alınır mı?

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim. En iyisi şu anlık erteleyeyim.
Laf atan arkdaşların kaçı kullandı acaba? 1 yıl o ürünü kullandım gayet kaliteli bir ürün çıktı, ışıkları da gayet güzel gözü rahatsız etmiyor. Tuşları da gayet rahattı basımı, sesi de rahatsız etmiyor. Ben çok memnundum. Neden 1 yıl kullandın dersen oyun oynarken sinirlenip klavyeye yumruk atıyordum. Yaklaşık 2 ay yumruk attım sert bi şekilde bozulmadı. En son çıldırıp durmadan yumruk atıp sert sert vurup yere fırlatınca bozuldu. Tekrar klavye alcam büyük ihtimal yine o klavyeyi alcam. Ben öneririm kullanmış biri olarak.

@Oppenheiimer açıkcası hocam ne yalan söyleyeyim ben de buradaki yorumları görünce şaşırdım. İzlediğim videolarda, kullananların yorumlarında falan bir sıkıntı görünmüyordu ama burada kesinlikle almayın falan denildi. Şaşırdım ben de.

@Oppenheiimer açıkcası hocam ne yalan söyleyeyim ben de buradaki yorumları görünce şaşırdım. İzlediğim videolarda, kullananların yorumlarında falan bir sıkıntı görünmüyordu ama burada kesinlikle almayın falan denildi. Şaşırdım ben de.
Arkadaşlar da haklı, etiket atılıp satılan bir ürün, ben Philips aldım ama rampage kartonu çıktı içinden 🤣🤣 ama ne yalan söyleyeyim kullandığım süre boyunca memnundum. Bu bütçede gayet alınabilir ben 300 TL ye almıştım. Zamanında o zamanlar aynısı rampage de 270 TL di. Etiket atılmış olsada Philips almak istedim. Öneririm ama illa al demem sana kalmış. Bana iyi çıktı ama.

Geri
Yukarı