Philips SPL9505 alınır mı?

Arkadaşlar kullandığım gamepad bozuldu ve yeni bir gamepad almak istiyorum. Şöyle 4-5 ay beni idare edebilecek bir şey olması lazım. Sonrasında Xbox One Game padi almayı düşünüyorum ve Philips SPL9505 modeline rastladım. Sizce alınır mı? Veya az önce dediğim gibi 4-5 ay beni idare edebilecek başka bir gamepad önerebilir misiniz genelde Witcher, RDR ve hikayeli oyunlar oynuyorum bahsettiğim gamepad şu teşekkürler.

Kullanıyorum hocam aynısını sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Alınır bu arada.

Hocam herhangi bir deadzone problemi var mı?
Onu ben de çözmeye çalışıyorum be hocam. Açıkçası FIFA22'de sol analog oyuncuyla dribling yaparken çok küçük oynatmaları hissetmiyor. Deadzone dedikleri bu mudur?

Onu ben de çözmeye çalışıyorum be hocam. Açıkçası FIFA22'de sol analog oyuncuyla dribling yaparken çok küçük oynatmaları hissetmiyor. Deadzone dedikleri bu mudur?

Evet o olay.

Hocam hikayeli oyunlar oynuyorsanız kaliteli bir şey yani en az F310 almanızı tavsiye ederim.

Hocam dediğinize hak veriyorum ama dediğim gibi şöyle 4-5 ay idare edecek bir şey lazım bozulan gamepadim F710 idi.

Hocam hikayeli oyunlar oynuyorsanız kaliteli bir şey yani en az F310 almanızı tavsiye ederim.

Bir de şöyle bir şey buldum yorumları olumlu ama nasıldır bilemeyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı