Philips VGA monitör ile GTX 1660 sistem kullanılır mı?

st_140523

Hectopat
Yeni 1660'lı PC almayı düşünüyorum. Philips monitörüm var VGA girişli 7 yıllık monitör. Daha tam bakmadım ama üstünde Brillance yazıyor. Oyunlarda gecikme ne kadar olur? Ve almak istediğim işlemci AMD Ryzen 5 3500X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni 1660'lı PC almayı düşünüyorum. Philips monitörüm var VGA girişli 7 yıllık monitör. Daha tam bakmadım ama üstünde Brillance yazıyor. Oyunlarda gecikme ne kadar olur? Ve almak istediğim işlemci AMD Ryzen 5 3500X.

Kanka VGA to Display Port ile çevirici kullanırsan olabilir bende de 1660 Super vardı VGA monitördü VGA to HDMI almıştım :D

Kanka VGA to Display Port ile çevirici kullanırsan olabilir bende de 1660 Super vardı VGA monitördü VGA to HDMI almıştım :D
Almayı düşündüğüm PC de vga girişi var😀
Hocam 1660'lı 3500X'li sistemden bahsediyoruz. En azından 700 liraya FHD monitörler var. O sistemi almışken monitör de alırsan çok iyi olur.
İşte öyle sistem almak için eski mönitör kullanıyorum 😀 Benim için önemli olan oyunlarda sıkıntı Yaşar mıyım 🧐
Eğer sıkıntı olur derseniz artık bir şekilde almak zorundayım.

Almayı düşündüğüm PC de vga girişi var😀
Bak dostum, ver parayı al 75Hz yada 144Hz gecikme olucak yeni nesil ekran kartına eski bir monitör olmaz birkere izniyle HDMI dan bile daha iyi olan girişler çıktı düşün artık

Yeni konular

Geri
Yukarı