Phoenix 1050 Ti Ne Kadar Eder?

Hocam zaten vereceğim. Lakin sahibinden'e baktınız mı? Yıllanmış ve tek fanlı kartlara zaten 1800 istiyorlar. Bu arkadaşların derdi o değil. Ben 1800 dediğimde yine kahkaha atıyorlar.
Hocam ben de 1050Ti kullanıyorum çoğu insan bilir garantisi bitmiş çift fanlı modeller daha çok tercih ediliyor. Zaten 1050Ti kullananları çoğunun bütçesi düşük ve tek fanlı modeller kasalarından ötürü çok ısınıyor tercih etmiyorlar.

1500TL'ye açılan ilanlar genellikle satılıyor hep o yüzden 1500 uygun olabilir.
Hocam ama bakın, benim kartımın garantisi var ve ben 2060'ların 2800, RX 570'lerin 1000 lira olduğu dönemde almadım ki :(
Hocam ben de 1050Ti kullanıyorum çoğu insan bilir garantisi bitmiş çift fanlı modeller daha çok tercih ediliyor. Zaten 1050Ti kullananları çoğunun bütçesi düşük ve tek fanlı modeller kasalarından ötürü çok ısınıyor tercih etmiyorlar.
Hocam dediğiniz doğru sonuçta insan kırmızı bir MSI'ya karşı koyamıyor her ne kadar 2017'den beri kullanılıyor olsa da.

Fan hızı 40'da, Ayvalık'ta oturuyorum. Kart 75'i geçmiyor bu aylarda. Windforce 1660'larda fan hızı 95 ve kart 85c'lerde.

Siz yine 2000 TL'den satmaya çalışın. Garantisinin yeni olduğunu da vurgulayın.
Aceleniz yoksa eğer bir ay bu fiyatta kalın ikinci ay 1900 TL'ye düşersiniz. Kendi tavsiyem Letgo üzerinde 2 günde bir ilan açın. O şekilde çok daha rahat satılıyor, sahibinden falan hikaye olmuş artık.
Son olarak satsanız da şu an sizde alternatif bir kart alamazsınız ne yazık ki.

Siz yine 2000 TL'den satmaya çalışın. Garantisinin yeni olduğunu da vurgulayın.
Aceleniz yoksa eğer bir ay bu fiyatta kalın ikinci ay 1900 TL'ye düşersiniz. Kendi tavsiyem Letgo üzerinde 2 günde bir ilan açın. O şekilde çok daha rahat satılıyor,
Tavsiyeler için teşekkürler hocam.

Hocam ama bakın, benim kartımın garantisi var ve ben 2060'ların 2800, RX 570'lerin 1000 lira olduğu dönemde almadım ki :(

Garantisi olduğu için fiyatı biraz daha arttırabilirsiniz ama genel olarakdan 1500TL olan ilanlar kısa sürede satılıyor siz isterseniz 1650-1700TL ilan koyun biraz bekleyin ama başka sitelerde sizin kartın aynısını 1650TL'ye biri koydu 1 ay kaldı ilan ve hala satıldı mı bilmiyorum. O yüzden Sahibinden'e siz 1650 TL'ye koyun bence. Şu an 2000TL civarlarında bir sürü ilan var birçok sitede ama satamıyorlar. 2000 TL altında yine satabilirsiniz belki ama 2000 ve üstü satılamıyor.

Bana kalırsa satabildiğiniz en yüksek fiyattan satın. Daha garantisi bitmemiş kartın. Ucuza vermeyin sonra alan kişi enayiden ucuza kapattım ehehe diye gezmesin.

Garantisi olduğu için fiyatı biraz daha arttırabilirsiniz ama genel olarakdan 1500TL olan ilanlar kısa sürede satılıyor siz isterseniz 1650-1700TL ilan koyun biraz bekleyin ama başka sitelerde sizin kartın aynısını 1650TL'ye biri koydu 1 ay kaldı ilan ve hala satıldı mı bilmiyorum. O yüzden Sahibinden'e siz 1650 TL'ye koyun bence. Şu an 2000TL civarlarında bir sürü ilan var birçok sitede ama satamıyorlar. 2000 TL altında yine satabilirsiniz belki ama 2000 ve üstü satılamıyor.
Letgo'dan 1600-1700 gibi teklifleri reddediyordum lakin 1 ay sonra düşünmeye başlayacağım gibi artık o rakamları.

@Tesla Bobini hocam umarım fikriniz vardır. Dinlemek istiyorum. Neden o tepki mesela?

Düşünsenize 2000 TL'ye 1050 Ti alıyorsunuz birkaç ay sonra dolar 5'e düşüyor ekran karti krizi çözülüyor ve 1650S'in sıfırı 2000 TL'den bulunuyor.
Abdestli gezin ürün satın almadan besmele çekin.

Hocam ben bilgisayarcıyım. Şu anda 1050 Ti tek fan modeli bana gelişi 2K(kar olmadan).buna göre bir fiyat biçin. Kart sizin istediğiniz fiyatı koyarsınız. Elimden hızlı çıksın derseniz 1.5 gibi meblağlara hızlıca satarsınız.

Geri
Yukarı