Phoenix Oblivion mu ? 3500 Tlye Toplama Pc mi ?

Kul-Tigin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba benim merak ettiğim mesele 'Marka' olarak phoenix in tam aranan kan olduğunu düşünüyorum.İçindeki işçiliği vs. herşeyi ile parasının hakkını veren bir makine , öbür tarafta 3500 tlye nasıl bir kasa toplanır ve sonrasında bir sıkıntı yaşanır mı gibi gibi sorular var . Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden saolun.

Intel Core i5-4690 3.5GHz İşlemci
MSI B85M Gaming Military Class Anakart
G-Skill Ripjaws 8GB (2X4) 1600MHz CL9 RAM
Gainward GTX 970 GDDR5 4GB Ekran Kartı
Samsung 850 EVO 120GB 540MB Okuma / 520MB Yazma SSD
Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM Harddisk
Fractal-Design Integra R2 80+ Bronz 650W Güç Kaynağı
Corsair H75 Sıvı Soğutma
Fractal-Design Define Mini Kasa
Güç Kaynağı Makaron Kablolama

Phoenix-Oblivion

oblivion-galeri-10-1024x768.jpg oblivion-galeri-5-1024x768.jpg oblivion-galeri-8-1024x768.jpg

Bende bi aralar araştırmıştım. Oblivion ayarında bir bilgisayar toplamakla nerdeyse aynı sistem toplanıyor. Bence hiç uğraşma Oblivion al gitsin. :D

gainward , fractal design vs. gibi markalar türkiyede satışları ve ünleri yok ama köklü ve sağlam markalar bazı arkadaşlar H75 i fazla görebilirler fakat kolay soğutabilmesiyle birlikte sessiz çalışan bir soğutucu oluyor üstelik kasada ses izolasyonu var ayrı olarak makaron kablolama falan saymıyorum. Saol yorumun için eyvallah :)

Bence Alınabilir Gainward Fractal design gibi markalar bizde bilinmez ama cok iyi markalardır ama siz ugrasmayı seviyorsanız toplama yaparsınız ama amatörseniz oblivion alın

Kardeş sanırsam oblivionlarda k serisi bir işlemci yok eğer işlemci senin için önemliyse bunun 300-350 tl üzerine koyarak 4690k'lı bir bilgisayar toplayabilir ve gönlünce oc yapabilirsin
Fakat garanti benim için önemli
Bir sıkıntı olduğunda yardım edebilecek birileri mutlaka olmalı ben oc işlerinde anlamam diyorsan oblivion senin için tam uygun bir bilgisayar :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı