Phoenix Oblivion mu ? Toplama Sistem mi?

Toplama Sistem mi? Phoenix Oblivion mu?

• Phoenix Oblivion

Oy: 29 63,0%
  • Toplama Bilgisayar

Oy: 17 37,0%

• Oy verenlerin toplamı
    46
Oblivion al bana gore kablo dizaynı, daha sonra kasa yalıtımı yani isciligi var kasanin toplama ile yaparsan ayni paraya olmuyor bazen daha ustu bile cikiyor.1 tane de asus monitör oh keyif.

Bence inventustan toplama al. Montajı kendileri yapıp test edip gönderiyorlar.
Ben sana 3550 TL lık bir sistem hazırladım. İstersen anakarti biraz kisip SSD yi 240gb a cikarabilirsin.
Screenshot_2015-04-25-21-14-15.png

Monitör için bütçenin şöyle monitör de tavsiye edeyim.

Ara Toplam2.929,35 TL
Toplam KDV527,28 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.456,63 TL
[TBODY] [/TBODY]
Not : Sinerjide bilgisayar toplanmıyor diye biliyorum.
Zotac gtx 970 1013 tl degil 1225 tl dir an itibariyle dunku vatan indirimi o fiyat idi yani sistem 3700 tl olur.

Ben sana 3550 TL lık bir sistem hazırladım. İstersen anakarti biraz kisip SSD yi 240gb a cikarabilirsin.Eki Görüntüle 65057
Msi H97 pc mate de olabilir

Ben sana 3550 TL lık bir sistem hazırladım. İstersen anakarti biraz kisip SSD yi 240gb a cikarabilirsin.Eki Görüntüle 65057

700W çok fazla o kadarına ihtiyaç yok. Sinerjiden daha ucuza toplanabilir. Kasa+Monitörü 3500'e topladım bir önceki sayfadan bulabilirsin.

Monitör için şöyle diyeyim olabildiğince ucuz olup oyun için iyi olan bir monitör olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı